High League

Alan Kwieciński ostro o Denisie Załęckim! „Obsrał się. Widziałem, że zdejmował zegarek…” (VIDEO)

Na wczorajszej konferencji przed galą High League 2 najwięcej działo się podczas konfrontacji Alana Kwiecińskiego z Denisem Załęckim. Zawodnicy zmierzą się we freakowej organizacji już 5 lutego, a pojedynek zakontraktowano w formule K-1.

Nadal nierozwiązana jest kwestia rękawic, w których zmierzą się zawodnicy. „Bad Boy” nalega, aby pojedynek odbył się w małych rękawicach do MMA, jednak Kwieciński zaznacza, że przecież umowa jest podpisana na rękawice 12-ki. Być może w tej kwestii dojdzie jeszcze do kilku zmian, jednak o tym zadecydują rozmowy pomiędzy organizacją i „Alanikiem”.

Na konferencji doszło do ostrej wymiany słownej pomiędzy dwoma zawodnikami. Zwieńczeniem całości było face-to-face, w którym o mały włos nie doszło do rękoczynów!

Wideo z face-to-face:

Po spotkaniu twarzą w twarz wywiadu udzielił „Alanik”, który stwierdził, że „Bad Boy” się wystraszył. Co ciekawe w rozmowie z naszym portalem to Załęcki stwierdził, że widział łzy w oczach Kwiecińskiego.

„On obsrany, widzę, że zdejmował zegarek. Chciał afery ale mówię nie dam się sprowokować.” – powiedział Kwieciński w rozmowie z fansportu.pl.

„Gdzieś tam ucieka. Mieliśmy face-to-face, a on mówi do mnie „nie patrz się”. Jak się mam nie patrzyć? Myśli, że ja się go ku**a boję?” – dodał.

Sprawdź!  Kubiszyn przed starciem z Denisem: "Rusza się jak wóz z węglem, jak lokomotywa. W skrócie jest bardzo wolny"

Rozmowa z Kwiecińskim:

Odpowiedź Denisa Załęckiego:

Komu kibicujecie w tym pojedynku?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.