High League

(VIDEO) Mateusz Murański ostro o świecie freak fightów! „Same szczury dookoła. ICH trzech cenię i szanuję”

Mateusz Murański 10 grudnia zaliczy występ w kolejnej freak fightowej organizacji. Na gali HIGH League 5, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie spotka się z Pawłem Bombą.

W karcie walk wydarzenia znalazło się miejsce zarówno dla postaci znanych z wcześniejszych występów we freak fightach, jak i debiutantów. Pojawi się weteran sportów walki Vaso Bakocević, który zmierzy się w K-1 z Dawidem Załęckim, czy uznawany za jednego z najlepszych freaków Paweł „Tybori” Tyburski.

Jedną z głównych walk HIGH League 5 będzie starcie uznawane przez wielu za missmatch. Mateusz Murański w K-1 spotka się z Pawłem Bombą, nad którym ma ogromną przewagę. Młody „Muran” stoczył już 9. pojedynków z lepszym lub gorszym skutkiem, zaś „Scarface” walczył dwukrotnie. Co więcej, oba starcia przegrywał już w pierwszych odsłonach.

Mateusz Murański o świecie freak fightów

Po wczorajszym programie „Rundki” młody „Muran” zapowiedział w rozmowie z kanałem Fansportu TV, że oczywiście znokautuje swojego najbliższego oponenta. Co więcej, ma zamiar zrobić to o wiele brutalniej, niż wcześniej „Tarzan” i „Ferrari”. Po jego uderzeniach Bomba ma nie być w stanie wstać „przez kilka minut„.

Sprawdź!  Denis Załęcki bił się przed High League 4! "K**wa, jak gość ci proponuje solówkę..."

Murański zapowiedział też, że na najbliższej konferencji prasowej przed High League 5 będzie „bardzo ciekawie” i to co się wydarzy, może „przerosnąć wiele osób„. Dopytany o ewentualną pomoc Roberta Pasuta, „Muran” nic nie zdradził, ale przyznał, że jest jedną z niewielu osób, które można zaliczyć do wąskiego grona „porządniejszych” ludzi w świecie freaków.

– Tak oczywiście kumplujemy się lubimy się bardzo się, bardzo się lubimy. Robert to jest… tak naprawdę w tym świecie freak fightów są same szczury, tak naprawdę, dookoła. A Robert Pasut, Amadeusz „Ferrari” i Denis Załęcki to trzech gości, których lubię, cenię i szanuję.

O bliższej znajomości „Sutonatora” i „Murana” wiadomo już od jakiegoś czasu. „Ferrariego” Mateusz wspierał po słynnym ataku sprzed kilku miesięcy. Z toruńskim „Bad Boyem” zaś długo wypowiadają się pochlebnie na swój temat, a łączy ich wspólny wróg – Alan Kwieciński.

Kursy bukmacherskie na galę HIGH League 5

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Załęckiego oskarża Wielkiego Bu o oszustwo! "Gdzie trafiały pieniądze z fundacji?" [WIDEO]

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.