High LeaguePRIME SHOW MMA

Trener Okniński proponuje kolejnego przeciwnika dla Murańskiego: „Idzie po ciebie Mateuszku”

Trener Mirosław Okniński ma kolejnego rywala dla Mateusza Murańskiego. Nie jest to pierwszy raz, kiedy słyszymy o takim zestawieniu.

Młody „Muran” już niedługo stanie do swojej 9 walki w życiu. Ma za sobą pojedynki w MMA oraz dwa starcia w boksie. Łącznie wygrywał 4 razy i poniósł 4 porażki. Pokonał m.in. „Epic Cheat Meala”, „Warszawskiego Dresika”, „Mielonidasa” oraz Alana Kwiecińskiego.

Już 10 grudnia stanie do kolejnego pojedynku. Tym razem na gali High League 5 zmierzy się z Pawłem Bombą. Lista jego potencjalnych rywali jest jednak bardzo długa i znajduje się na niej m.in. „Popek”, o czym wspomniał w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl:

Trener Okniński ma kolejnego rywala dla Murańskiego

Teraz Mirosław Okniński znalazł kolejnego przeciwnika dla Murańskiego. Zaproponował, by jego syna Adam stoczył pojedynek z freak fighterem. Co ciekawe, już wcześniej doszło do ich konfrontacji po wygranym pojedynku „Murana” na gali FEN.

Adam nie podał ręki Mateuszowi, po czym w wywiadzie dla mma.pl tak wypowiedział się na temat Murańskich:

Sprawdź!  Okniński wspomina treningi z kibicami Legii Warszawa! "Policja sobie nie radziła i przyszła do mnie"

– To nie są żadni sportowcy, za co ja mam ich szanować? Za to, że robią gównoburzę w Internecie. Równie dobrze my możemy robić sportowcy i będziemy napierdalać takich leszczy, jak będą przechodzić. Nie będzie ochrony, to w pizdę dostaną i tak to się skończy.

Teraz Mirosław na swoich social mediach zaproponował starcie Adama z Murańskim. Po debiucie w Prime Show MMA, dla „Młodego łowcy skór” byłaby to druga w życiu freakowa walka:

– Ciekawe czy dojdzie do walki Okniński vs Murański – napisał na Facebooku, po czym dodał – Adam idzie po Ciebie Mateuszku.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.