Wotore

(VIDEO) „Kornik” o formule walki na WOTORE: „Tutaj można robić wszystko, w sumie bez zasad. To mi się podoba”

Michał „Kornik” Kornacki już w ten piątek powróci do akcji. Na gali WOTORE 5 ponownie weźmie udział w krwawym turnieju na gołe pięści.

29 kwietnia w gdańskim Teatrze Szekspirowskim odbędzie się piąta edycja WOTORE. Na kibiców podobnie jak poprzednio czekają emocjonujące superfighty oraz krwawy turniej, którego stawką jest 50 tysięcy złotych. Zobaczymy m.in. ciekawe debiuty, głośny rewanż oraz wielki finał pomiędzy Jakubem Ozgą i Dominikiem Owsianym.

Poza turniejem na karcie walk znalazło się 5 dodatkowych starć, w tym takie zestawienia jak Wrzosek vs Bakocević, Królik vs Batra czy Maruszak vs Szynkiewicz.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

„Kornik” przed walką na WOTORE 5

Głos przed galą WOTORE 5 zabrał „Kornik”, który przyznał, że zasady odpowiadają mu znacznie bardziej, niż w przypadku innych turniejów na gołe pięści, w jakich brał udział. Tym razem będzie mógł obalać i kończy swoich rywali w parterze:

– Bardzo dobre zasady, odpowiadają mi, nie jest to tylko sama stójka. Można obalić, co na innych turniejach jest niedozwolone. Tutaj można robić wszystko, w sumie bez zasad. Może być ciekawie i to mi się podoba.

Zapytany o rywali przyznał, że nie sprawdzał z kim może się zmierzyć. Nie zamierza kalkulować, tylko wychodzi i walczy z każdym przeciwnikiem, jaki stanie na jego drodze do wygrania turnieju:

Sprawdź!  (VIDEO) Zapowiedź pojedynku Najman vs Jóźwiak! Zawalczą na brutalnych zasadach!

– Nie, nie sprawdzałem, nie kalkuluję, co kto robi, jak co robi, gdzie walczy, co osiągnął. Każdy jest równy sobie, wychodzimy do klatki, do ringu i się bijemy, to weryfikuje, co kto potrafi. To jest losowanie, na kogo bym nie trafił, to trzeba wyjść i zrobić swoje.

Kursy bukmacherskie na galę WOTORE 5

Kartę walk WOTORE 5 obstawisz na stronie legalnego bukmachera STS. Rejestrując się – tutaj – otrzymasz specjalne bonusy przygotowane dla wszystkich nowych użytkowników.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA WOTORE 5

Karta walk WOTORE 5

Walka wieczoru:

  • Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Co-main event:

  • Michał „Matrix” Królik vs Bartosz Batra

Wielki finał o 50.000 zł:

  • Jakub Ozga vs Dominik Owsiany

Super-fighty:

  • Robert Maruszak vs Szymon Szynkiewicz
  • Navrozidis „El Greco” Christos vs. Rafał Szczerbiński 
Sprawdź!  Najman chce "skasować" Szpilkę przed przejściem na emeryturę! "Ja nie jestem w stanie zakończyć kariery, moje ciało ją zakończy"

Turniej WOTORE 5:

  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.