FAME MMAHigh League

Denis Załęcki ostro o zachowaniu Kwiecińskiego! „Jakby we mnie tak rzucił gumą na kamerach, to bym…”

Alan Kwieciński i Mateusz Murański zawalczą już na najbliższej gali FAME MMA 14 w Krakowie. Kilka dni temu odbył się face-to-face prowadzony przez „Boxdela”. Udział wzięli w nim „Alanik” i „Muran”, którzy są mocno skonfliktowani. Do pierwszej awantury doszło już chwilę po rozpoczęciu programu, kiedy to Kwieciński rzucił się na rywala i rzucił w niego gumą. W czasie programu Murański pozdrawiał zawodnika High League – Denisa Załęckiego. Podczas wczorajszego wywiadu postanowiliśmy spytać „Bad Boya” o to co sądzi o walce Murański vs Kwieciński. Ten nie krył oburzenia!

Alanowi nie spodobały się słowa i oskarżenia Murańskiego. Ten bowiem nazwał go internetowym konfidentem i prostytutką. W trakcie programu do studia zadzwonił „Ferrari”, który skonfrontował się z Kwiecińskim i wyjaśnił, że jest przez niego pomawiany.

Po telefonie „Muran” dalej prowokował swojego przeciwnika, aż ten nie wytrzymał i kolejny raz rzucił się na Mateusza. Tym razem Murański był przygotowany i jako pierwszy uderzył Kwiecińskiego. Niestety „Boxdel” przerwał program i ochrona wyprowadziła zawodników.

W czasie jednej z awantur Kwieciński rzucił w Murańskiego gumą do żucia. Program oglądał Denis „Bad Boy” Załęcki, który bardzo dokładnie zapamiętał ten moment. Stwierdził, że gdyby „Alanik” rzucił tak w niego gumą to do walki z pewnością by nie doszło.

Sprawdź!  Dojdzie do walki Pawła Tyburskiego z Mateuszem Kubiszynem!? Jasna deklaracja freak fightera! [WIDEO]

Załęcki udzielił wczoraj obszernego wywiadu dla portalu fansportu.pl po tym, jak ogłoszono jego walkę na gali HIGH League 3 z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Starcie odbędzie się w formule MMA.

„Czy widziałem face-to-face Alana i Murańskiego? Widziałem, widziałem tą awanturę. Alan pierwszy podbijał trzy razy i chciał go uderzyć z liścia, nawet w niego gumą rzucił. Gdzie to jest w ogóle frajerstwo, rzucić w kogoś gumą, ale ch*j. No i widzisz, ludzie na mnie naskoczyli, że ja prowokuje Alana, ale on każdego innego zawsze bił, więc teraz był bity. Teraz pokazuje znowu klasę, co robi, gumą w kogoś rzuca w twarz. Gdyby mi tak zrobił, to bym mu tą szklankę w mordę wbił, normalnie bym tego nie wytrzymał. Na pewno. To, że Murański wytrzymał to szacun. Jakby we mnie rzucił gumą albo opluł na kamerach to bym go zatłukł i do walki by na pewno nie doszło.” – powiedział Załęcki w rozmowie z fansportu.pl

„Bad Boy” postanowił również wytypować pojedynek Murański vs Kwieciński.

WIDEO:

„Myślę, że Murański wygra. Jak trafi go porządnie, to go znokautuje, a w szczególności, że się biją w piąstkówkach.” – stwierdził Denis. Obstawiając na wygraną „Murana” możemy nieźle zarobić! Poniżej znajdziecie kursy bukmacherskie.

Sprawdź!  Zdjęcie Piotra Szeligi w szatni Akademii Sportów Walki Wilanów! "Tu się nie ma co śmiać, jest poważny temat!"

Kursy bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Mateusz Murański

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Galę FAME 14 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.