Wotore

Całkowita dominacja „Inkwizytora”! Nokautuje w pierwszej rundzie i awansuje do półfinału!

Jedna z największych federacji walk na gołe pięści w Polsce powróciła! Tym razem na karcie walk znalazło się wiele emocjonujących zestawień, nie tylko sportowych, ale też freakowych.

WOTORE to przede wszystkim turniej, którego nie mogło zabraknąć podczas dzisiejszej gali. W starciu o 50 tysięcy złotych wzięło udział ośmiu uczestników, w m.in. znany także z innych organizacji Michał „Kornik” Kornacki, kibic ŁKS-u Łódź Mateusz Grzegorzewski, czy zawodnik KOTS Allal „Inkwizytor” Hamza.

Dodatkowo na karcie walk znalazł się finał piątej edycji. Podczas ostatniej gali turniej nie został rozstrzygnięty i federacja przeniosła na dzisiejsze wydarzenie pojedynek pomiędzy Bartoszem „Ufolem” Kwiatkowskim a Raulem Joshuą Stirem.

To nie wszystko, gdyż kibice dostali aż kolejne cztery walki dodatkowe, w tym wielki rewanż pomiędzy Denisem Labrygą i Piotrem Więcławskim, oraz starcie Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem. Jest to jedyne starcie freakowe, które znalazło się na fight cardzie.

To właśnie w federacji WOTORE Jóźwiak postanowił zadebiutować i stanąć do pojedynku, o którym mówiło się od dłuższego czasu. Freak fighterzy zdecydowali się na brutalne zasady, czyli formułę MMA i owijki, zamiast rękawic.

Sprawdź!  (VIDEO) Mocne słowa Pawła Jóźwiaka przed Wotore! "Najman, czy ciebie już kompletnie pogrzało?"

-> OGLĄDAJ WOTORE 6 NA ŻYWO!

RELACJA

Runda 1

Szustak ruszył z prawym sierpem, ale Hamza Allal szybko sprowadził go do parteru, gdzie zaczął ground-and-pound. Poszło kolano i Szustak znalazł się w niemałych tarapatach! Wrócił do stójki i szukał ataku cepami, ale “Inkwizytor” odpowiedział potężnym kolanem! Kolejny raz lądują na macie i Hamza Allal kontynuuje obijanie oponenta w parterze. “Inkwizytor” zasypał Polaka łokciami, którymi obijał go aż do przerwania walki przez sędziego!

Oficjalny wynik: Hamza “The Inquisitor” Allal wygrywa przez TKO (0:58) w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.