High League

(VIDEO) Kibic dzwoni do studia i obraża Artura Szpilkę! Mocna odpowiedź Kamili Wybrańczyk!

Za nami program „Rundki” poprzedzający czerwcową galę High League 3, na której dojdzie do pojedynku pomiędzy Kamilą Wybrańczyk i Ewą Brodnicką.

Dla pierwszej z zawodniczek będzie to 4 walka w życiu. Dotychczas „Kamiszka” wygrała jedynie w debiucie, poddając „Zusje”. Następnie przegrała z Martą Linkiewicz i Anną Andrzejewską. Teraz freak fighterka chce powrócić na zwycięską ścieżkę.

Na High League 3 zmierzy się z byłą mistrzynią świata w boksie. Ewa Brodnicka po raz drugi zawalczy w formule MMA. Zadebiutowała na pierwszej gali i zmierzyła się z „LilMasti”. Pojedynek zakończył się przez TKO w trzeciej odsłonie.

Telefon do Kamili Wybrańczyk

Obie zawodniczki wzięły udział w „Rundkach”, podczas których odpowiedziały na telefony od widzów. Jeden z fanów High League zwrócił się z pytaniami do Kamili Wybrańczyk.

Dzwoniący zaczął obrażać jej narzeczonego Artura Szpilkę i zadał kilka pytań, ale na każde z nich dostał mocną odpowiedź.

Po pierwsze co ty w życiu takiego osiągnąłeś, że kogoś możesz w ten sposób wyzywać? Czym możesz się nam pochwalić? – po tych słowach zaczął zwracać się do zawodniczki pani Kamilo, mimo że wcześniej mówił po imieniu.

Sprawdź!  Alberto o najbardziej zapamiętanej bójce: "2vs2 z bratem na innych braci. Szybko poskładał swojego, a ja..."

Freak fighterka na koniec wyjaśniła, że równie dobrze wszystkie te pytania może zadać byłemu pięściarzowi, który codziennie trenuje w warszawskim klubie:

– On trenuje codziennie w WCA, więc zapraszam cię tam. Myślę że bardzo chętnie udzieli odpowiedzi.

Kursy bukmacherskie na galę High League

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Kamila Wybrańczyk vs Ewa Brodnicka

Sprawdź!  Alan zyskał kolejnego wroga! Michał Pasternak wściekły na freak fightera: "Kwiecińska prostytutko, zamknij mo**ę!"

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.