High League

Don Kasjo mocno o walce Najman vs Murański: „El Tost nie ma charakteru. Dostanie w pi*** od każdego”

Kasjusz Życiński zabrał głos w sprawie nadchodzącego hitu, czyli pojedynki pomiędzy Jackiem Murańskim i Marcinem Najmanem, do którego dojdzie już w marcu.

„Don Kasjo” miał w przeszłości okazję zmierzyć się z „El Testosteronem”. Do pojedynku doszło podczas gali FAME 8. Zmierzyli się wówczas w formule bokserskiej, jednak już w pierwszej odsłonie Najman złamał zasady i najpierw obalił rywal, a następnie wyprowadził lowkicka, za co został zdyskwalifikowany.

Po wszystkim w klatce wybuchła wielka awantura, a konflikt pomiędzy Kasjuszem Życińskim i Marcinem Najmanem przybrał jeszcze bardziej na sile. W konsekwencji swojego zachowania „El Testosteron” został dożywotnio usunięty z federacji FAME.

„Don Kasjo” typuje Najman vs Murański

W ostatnim wywiadzie dla AleKanał Życiński został zapytany najpierw o współpracę z Jackiem Murańskim. Mogliśmy bowiem oglądać go podczas konferencji przy okazji debiutanckiej gali federacji Prime Show MMA. Wyjaśnił, że dopasował się wówczas do roli czarnego charakteru i nie wykluczone, że organizacja w przyszłości ponownie podejmie współpracę z „Muranem”:

– Był takim lektorem opowieści. Czytał o każdym zawodniku, ja też byłem ukryty. Każda gala ma inną otoczkę i był potrzebny tylko do tej pierwszej gali. Pasował czarny charakter, takim jeszcze był czarnym charakterem. Teraz już obnażył się z tego wszystkiego i wszyscy wiedzą, że Jacek nie jest taki groźny, jak się zapowiadał. Będzie potrzebny, to pewnie się do niego zgłosimy.

Padło również pytanie o walkę Najman vs Murański. Włodarz Prime Show MMA w mocnych słowach wypowiedział się na temat byłego rywala:

Sprawdź!  Gala Marcina Najmana NIE ODBĘDZIE SIĘ w Wieluniu! Jest oświadczenie burmistrza w sprawie MMA-VIP!

– Wydaje mi się, że pomimo iż Jacek nic nie pokazał, to „El Tost” nie ma charakteru. Dostanie w pizdę od każdego, bo wychodzi, żeby dostać w pizdę. Wychodzi zgarnąć hajs i tyle.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.