KSW

Szef KSW o rewanżu Pudzianowski vs Różalski! „Rozmawiałem z Mariuszem, jest chętny. Ale to musi być MMA”

Marcin Różalski po 5 latach powrócił do klatki KSW, w związku z czym wielu kibiców liczy, że dojdzie do rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim, o którym zrobiło się bardzo głośno po ostatnim zwycięstwie.

Podczas KSW 70 „Pudzilla” znokautował Michała Materlę w niecałe dwie minuty. Natomiast podczas sobotniej gali „Różal” zmierzył się z Errolem Zimmermanem i przegrał przez TKO w drugiej odsłonie pojedynku. Walka nie odbyła się jednak w MMA, a na zasadach K-1.

Wiele mówiło się o zakończeniu kariery przez Różalskiego, jednak wygląda na to, że fighter będzie toczył kolejne starcia. Wielu kibiców chciałoby zobaczyć rewanż z Pudzianowskim. Po raz pierwszy zawodnicy zmierzyli się na KSW 35 i w drugiej odsłonie Różalski poddał rywala gilotyną.

Mariusz Pudzianowski chce rewanżu z Marcinem Różalskim

Po zakończonej gali KSW 71 szef KSW Martin Lewandowski rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim. W wywiadzie zdradził, że jest po rozmowie z Pudzianowskim i były strongman jest zainteresowany rewanżem z „Różalem”. Walka musi jednak odbyć się w formule MMA:

– To by musiała na pewno być walka w MMA, bo Mariuszowi K-1 w małych rękawicach by nie pasowało. Miałem z nim rozmowy, więc mogę to zadeklarować w imieniu Mariusza Pudzianowskiego. Oczywiście on jest bardzo chętny na ten rewanż, tylko w pełnej formule, jaka funkcjonuje w KSW.

– Różalski jest po przegranej, po tym K-1, zobaczymy, wiem, że jeszcze mu się kontuzje przytrafiły podczas szykowania do tej walki. Była menadżerka Mariusza na gali. Potwierdziła, że jeśli Marcin wygra i będzie deklarował, że chce, to są zainteresowani tym starciem. Ale to musi być MMA.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Roberto Soldić w nowej organizacji! Nikt nie spodziewał się takiego wyboru!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.