KSW

Mariusz Pudzianowski w main evencie KSW 64! Znamy szczegóły nadchodzącej walki

Największa polska organizacja MMA potwierdził, że Mariusz Pudzianowski powróci do klatki na nadchodzącej gali KSW 64. Na ten moment nie ogłoszono jego rywala.

Mariusz Pudzianowski (15-7, 10 KO) będzie jednym z bohaterów walki wieczoru KSW 64. Najsilniejszy człowiek na świecie już po raz kolejny pojawi się na gali w Łodzi. Rywal, który skrzyżuje rękawice 23 października w Atlas Arenie z Pudzianem, zostanie ogłoszony wkrótce.

Szef organizacji KSW Martin Lewandowski w rozmowie z portalem Sportowe Fakty potwierdził, że przeciwnikiem byłego strongmana na pewno nie będzie Bombardier:

W tym momencie pomysł pojedynku Pudziana z Bombardierem raczej odpada. Oczywiście, chcemy dotrzymać słowa danego kibicom i jesteśmy w trakcie rozmów z Bombardierem, ale nie wiem, jak one się zakończą. On wrócił do treningów po operacji wyrostka, jest sprawny i jest jednym z kandydatów do walki z Pudzianowskim. Ale nie ukrywam, że starcie Senegalczyka z Le Bannerem jest elementem, który mocno komplikuje nasze rozmowy.

Rywalem Pudziana nie będzie również „Góra”, który, mimo że jest w kontakcie z KSW, to chce walczyć wyłącznie w formule bokserskiej:

Sprawdź!  Szef KSW otwarty na walkę Mamed vs Pudzianowski! "Jeden i drugi udowodnił już wszystko sportowo..."

Prowadzimy rozmowy. Bjornsson rzeczywiście bierze pod uwagę jedynie walkę bokserską. My z kolei jesteśmy organizacją MMA i dlatego chcemy doprowadzić do walki w tej formule. Boks na gali KSW brzmi trochę absurdalnie. Aktualnie mamy na liście dwa, które są bardzo ciekawe w kontekście walki z Pudzianowskim. Jednym z nich jest właśnie Bjornsson.

Martin Lewandowski odniósł się również do pomysłu zestawienia Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Jeszcze niedawno szef KSW sceptycznie podchodził do tego pomysłu, przekonując, że do takiej walki i tak raczej nie dojdzie.

To prawda, jeszcze kilka miesięcy temu to zestawienie było mało realne. Ale sytuacja się zmieniła i nie chodzi tylko o to, że Pudzian zaczął podbijać temat na Facebooku. On nie potrzebuje zwiększać swoich zasięgów i robić czegoś pod publiczkę. Podbija tylko te tematy, które czuje. Rozmawiałem z nim na temat tej konfrontacji. Powiedział, że jeśli potraktujemy ten pomysł na poważnie, to on jest chętny. Reasumując, na horyzoncie pojawia się wiele ciekawych walk i liczymy, że na dobre wrócimy do normalności. Potrzebujemy wsparcia kibiców i zainteresowania mediów, a to jest możliwe dzięki tego typu zestawieniom.

Źródło: Sportowe Fakty

Sprawdź!  Martin Lewandowski o walce Mańkowskiego w Fame MMA: "Borys się zachowuje tak, jak powinien zachować się dorosły facet"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.