The War

Młode Gliwice przed walką 3vs3 na gali The War 5: „Całe miasto jest za nami. Jest wsparcie, ale też duża presja”

Już ostatnie godziny dzielą nas od gali The War 5, podczas której dojdzie do kolejnego pojedynku ekip. Ponownie w akcji zobaczymy Młode Gliwice.

Kibice Piasta Gliwice w składzie „Gilu”, Michał i „Rogi” zmierzą się z Jamnikami, czyli „Maniem”, „Larfim” i „Kebim”. Już raz te dwie ekipy zmierzyły się ze sobą podczas gali The War, jednak tym razem ma być całkiem inaczej ze względu na zmienione zasady.

The War 5 obejrzeć możecie wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 29,90 zł, ale dostępny też jest pakiet z nagraniem gali za 34,90 zł.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

Młode Gliwice przed The War 5

Podczas ostatniej gali Młode Gliwice pokonały swoich rywali w kilkadziesiąt sekund. Teraz jednak w klatce nie zobaczymy obaleń. Pojedynki będą toczyły się wyłącznie w stójce, bez możliwości dobijania, co oznacza, że walka może być znacznie dłuższa.

Przede wszystkim plan był dobry. Nie było łatwo, plan był dobry. Teraz walczymy w K-1, nie ma obaleń i plan jest całkiem inny. Walka może być długa, może być ciężka, ale będziemy walczyć do końca i wygramy – mówią Młode Gliwice w rozmowie z fansportu.pl.

Sprawdź!  The War 5. Walki 3vs3 już w ten piątek! Wiemy, z kim zawalczą "Młode Gliwice"

Zawodnicy będą mieli ogromne wsparcie, gdyż walczą w Gliwicach przed własną publicznością. Przyznają jednak, że dostarczy to także dodatkowej presji:

– Jest wsparcie, ale też duża presja. Wiemy, ile osób przyjdzie specjalnie dla nas. Całe miasto jest za nami. No i chcemy się odwdzięczyć i pokazać, że wygramy. Przekuć presję w motywację.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.