The War

(VIDEO) Devils przed walką z Bad Girls: „Z osobą, która nigdy nie trenowała będzie ciężko stoczyć walkę, ponieważ to nie będzie…”

Już w najbliższą sobotę odbędzie się druga edycja gali The War. Ponownie będziemy świadkami brutalnych i krwawych pojedynków na gołe pięści. Co najważniejsze, zobaczymy starcia nie tylko w tradycyjnej formule 1vs1.

Na gali The War 2 czekają nas dwa turnieje. O 50 tysięcy zawalczy ośmiu zawodników. Zmierzą się oni w tradycyjnym turnieju 1 na 1, w którym obowiązują zasady K-1, uderzenia łokciami i głową oraz ground & pound. Jako pierwszy główną nagrodę zwyciężył Adam Viking Biegański, który na debiutanckiej gali rozprawił się z Dżinksem, Arasem i Sergiuszem Zającem.

Natomiast o 150 tysięcy zawalczą trzyosobowe ekipy. To jednak nie wszystko. Zobaczymy także superfighty 5vs5, 1vs1 oraz pierwszy taki pojedynek w historii! Starcie kobiet 3 vs 3! W tej formule Bad Girls zawalczą z Devils.

THE WAR 2 PPV – gdzie oglądać walki na gołe pięści? Cena PPV, transmisja, data, zawodnicy

Dostęp do gali THE WAR 2 kosztuje standardowo 29,99 zł!

WYKUP TUTAJ:

Sprawdź również: Ranking zawodników walk na gołe pięści w Polsce

W skład pierwszej z ekip wchodzi Agnieszka, Weronika i Roksana. Zawodniczki mają za sobą treningi w boksie, MMA i kickboxingu, a Roksana po raz pierwszy w żuciu będzie uczestniczyć w prawdziwej walce na gołe pięści. Natomiast jak zaznaczyła Weronika, swoje doświadczenie nabyła w bójkach ulicznych.

Sprawdź!  Aras o walkach 3vs3 na The War 2: "Trzech na trzech to jest jeszcze większa loteria niż solówki"

Naprzeciwko Bad Girls do klatki wejdą Magda, Agata i Oliwia. Pierwsza z zawodniczek od 10 lat trenuje boks, natomiast Agata nie ma żadnego doświadczenia, jeśli chodzi o sporty walki. Kibice wciąż nie mieli okazji poznać ostatniej z uczestniczek historycznego pojedynku.

Magda, która ma największe doświadczenie, przyznaje, że może być to trudny pojedynek, jeśli ich rywalki nie mają za sobą wystarczających treningów. Zaznacza jednak, że w takiej sytuacji trzeba mieć odpowiedni plan, a także plan awaryjny.

Mam nadzieję, że się potoczy tak, jak założyłam, aczkolwiek z doświadczenia wiem, że z osobą, która nigdy nie trenowała będzie ciężko stoczyć walkę, ponieważ to nie będzie walka techniczna, tylko to będzie osoba, która po prostu macha rękami i będzie trzeba znaleźć na nią plan, ewentualnie plan B.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Trevis na The War 2 zawalczy 1vs1 i 3vs3! "Ból przemija, chwała trwa wiecznie!"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *