High League

[WIDEO] Bonus BGC prezentuje swoje umiejętności przed walką na High League 1

Już pod koniec sierpnia odbędzie się gala High League 1. Podczas tego wydarzenia do klatki powróci Bonus BGC, który zmierzy się z „Jabczanem”.

Bonus BGC  od lat jest jednym z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce. Wielu zna go z udziału filmach na Pakol TV. W świat sportów walki wszedł w 2014 roku, gdzie na XFS 6 przegrał z Andrzejem Michalczykiem.

Ma on za swoim koncie walkę z jednym z szefów FAME MMA Wojciechem Golą z którym przegrał przez decyzję 4 lata temu na gali Night of Champions. Do tej pory wszystkie swoje walki przegrywał. W ostatnim boju na FAME MMA 5 został pokonany przez Marcina Najmana. Po tej przegranej postanowił zmienić swoje. Odstawił używki, zgubił sporo kilogramów i poważnie wziął się za treningi.

Bonus BGC prezentuje swoją formą przed High League 1

Poznaniak opublikował krótkie wideo ze swojego treningu bokserskiego, gdzie widać poprawę w tym elemencie. Piotr Witczak dodał, że ma za sobą mocne przygotowania i będzie gotowy do swojego pojedynku.

“Za dużo nie będziemy pokazywać. Moje przygotowania są 5 razy cięższe niż sama walka . Do gali High League zrobiłem ponad 40 treningów bokserskich, kickboxingu i zapasów na obozie w Poznaniu. Poświęcam życie rodzinne i oddaje całe serducho w ten sport. Walka za 20 dni 🥊 Ja cisnę dalej do 21 sierpnia później tydzień odpoczynku i regeneracja do dnia walki. Dziękuję za Wasze wsparcie ❤️” – napisał na Facebooku Bonus BGC

Sprawdź!  Bonus BGC podaje przyczynę porażek: "To nie wina trenerów. Leki psychotropowe powodują, że na walkach nie jestem agresywny"

Karta walk High League 1

Walka wieczoru:
Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia “Natsu” Karczmarczyk (0-0)

Pozostałe:
Aniela “Lil Masti” Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0)
Adrian “Medusa” Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1)
Piotr “Bonus BGC” Witczak (0-4) vs Jakub “Japczan” Piotrowicz (0-0)
Josef Bratan (0-0) vs Gabriel Tadeusz “Cesarz Narcyz” Bystrzycki (0-0)
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak (0-0) vs Sebastian “Bunio” Szabunio (0-0) vs Łukasz
“Yoczook” Walaszek (0-0)
Jakub “Carlito” Olewiński (0-0) vs Maciej “Big Jack” Jarema (0-0)
Jakub Nowaczkiewicz (0-0) vs Przemysław “Kolar” Kolarczyk (0-0)

źródło: Facebook

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *