The War

The War 5 – Oglądaj za darmo! Pierwsza walka i studio na żywo ZA DARMO [VIDEO]

The War 5, czyli potężne ciosy, brutalne pojedynki i legalne ustawki kiboli powracają! Już dziś w piątek 5 maja o godzinie 20:00 zacznie się kolejna gala organizowana przez Denisa Załęckiego. Gdzie oglądać? Transmisja odbędzie się tylko w PPV, ale pierwszą walkę The War 5 obejrzycie ZA DARMO! Szczegóły poniżej.

The War 5 tylko w PPV

Zgodnie z zapowiedziami Denisa Załęckiego, The War powróciło z kolejnym wydarzeniem. Raz jeszcze kibice zebrani na hali zobaczą emocjonujący pojedynek grupowy, w którym MŁODE GLIWICE zmierzą się z JAMNIKAMI. Poprzednio ekipa, która dziś będzie gospodarzami szybko i brutalnie skończyła przeciwników. Tym razem jednak cały pojedynek toczony będzie w stójce.

Takie same reguły będą panować także w turnieju o 50 tysięcy złotych. Fighterzy będą bić się w małych rękawicach do MMA, a oprócz zasad K1 dozwolone będą uderzenia łokciami i głową. Brak parteru na The War 5 oznacza, że można liczyć na otwartą wojnę od pierwszej do ostatniej sekundy!

-> Oglądaj THE WAR 5 PPV <-

Cena The War 5 PPV. Jak kupić?

Transmisja na żywo The War 5 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV. Aby wykupić dostęp wystarczy kliknąć poniższy baner! Cena PPV The War 5 zaczyna się od 29,90 zł, a zapłacić można kartą, przelewem, jak i kodem Blik.

The War 5 – studio i pierwsza walka ZA DARMO!

Federacja udostępnia studio z otwarcia oraz pierwszą walki całkowicie za darmo. Aby oglądać The War 5 za darmo wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz. Transmisja stream online zacznie się o godzinie 20:00.

Sprawdź!  (VIDEO) Kornik po awanturze z Młodym Glebą: "Jemu coś nie przypasowało, mi też nie. Mieliśmy nadzieję, że..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.