EFM Show

(VIDEO) Denis Załęcki przed EFM Show 2: „Wychodzę z każdym! Czterech mocnych fighterów już odmówiło…”

Denis Bad Boy Załęcki przed swoim starciem na gali EFM SHOW 2 zapowiada ciężki nokaut i zaprasza wszystkich chętnych na pojedynek.

Już jutro właściciel organizacji The War zawalczy w Bułgarii w formule CAGE BOX. Fighter z Torunia początkowo miał zmierzyć się z Krystapsem Zile z Łotwy. Niestety przeciwnik Polaka doznał kontuzji niecały tydzień przed pojedynkiem.

Jak ktoś z was chce się ze mną napierdalać, to rzucać wyzwanie, a nie tylko marudzicie. Ja jestem chętny na każde wyzwanie. Wysyłajcie zgłoszenia, ja chętnie wyjdę z każdym. Czterech mocnych fighterów już odmówiło. Niby jakieś kontuzje śmieszne, ale ja w to nie wierzę. Tak jak mówiłem. Ja nie kalkuluję, wychodzę z każdym – przyznał Załęcki.

WYKUP DOSTĘP DO EFM SHOW 2 -> TUTAJ

Organizacja EFM SHOW zareagowała odpowiednio szybko i na miejsce Zile wskoczył Jussi Halonen z Finlandii. Zawodnik jest bardziej doświadczony niż Łotysz i na swoim koncie ma 14 pojedynków w formule MMA.

Denis Załęcki zapewnia, że najpierw ciężko znokautuje swojego przeciwnika, a następnie zmierzy się z Normanem Parke. Bad Boy już kilka razy rzucał wyzwanie zawodnikowi z Irlandii Północnej. Stormin za pojedynek żąda odpowiednio wysokich pieniędzy.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki przed walką z mistrzem świata w kickboxingu na EFM Show 2. "To miejsce stworzone dla mnie, tu nie ma ucieczki"

W sobotę wygrywam walkę przez ciężkie KO w pierwszej rundzie. Później Norman idę po ciebie. Także włodarze niech szykują worek pieniędzy, bo tak jak mówiłeś, walczysz dla pieniędzy, nie dla honoru jak ja. Szykujcie pieniądze, wychodzę i rozpierdalam go w pierwszej rundzie.

Transmisja z gali EFM SHOW 2 tylko w PPV na efmshow.tv.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.