EFM Show

Materla vs. Fabiński na EFM Show 2? Jest taki pomysł

Niedawno odbyła się konferencja prasowa przed EFM Show 2, które odbędzie się 11 września w Bułgarii. Jeden z szefów tej organizacji zdradził, że obecnie szukają rywala dla Michała Materli (29-8), który ma wystąpić na tej gali . Dodał, że możliwym przeciwnikiem dla byłego mistrza KSW jest niedawno zwolniony z UFC Bartosz Fabiński (15-5).

Bartosz „„The Butcher” Fabiński jest byłym czempionem PLMMA w wadze do 84 kilogramów. W UFC  zadebiutował na UFC FN 64, pokonał na punkty Garetha McLellana (13-7). Jego passę siedmiu wygranych przerwała porażka z Michelem Prazeresem (26-3) podczas UFC FN 140. Na UFC on ESPN+ 34 został poddany przez Andre Muniza (20-4). W swoim ostatnim pojedynku na UFC Vegas 25 przegrał przez poddanie z Geraldem Meerschaertem (32-14). Po tej walce został zwolniony z amerykańskiej organizacji.

Michał Materla jest prawdziwym weteranem mieszanych sztuk walki. W swojej bogatej karierze stoczył wiele niezapomnianych i emocjonujących batalii. Jest on byłym mistrzem KSW wadze do 84 kilogramów. W ubiegłym roku na KSW 55 pokonał Aleksandara Ilica (13-4). Miesiąc później podczas gali z numerem 56 przegrał z Roberto Soldicem (18-3).

Sprawdź!  Materla, Paczuski, Sowiński i Parke wystąpią na EFM Show 2 w Bułgarii

„Nie mamy jeszcze wybranego rywala, jest kilka nazwisk. Obecnie ich sprawdzam i jestem w kontakcie. Jest kilku zawodników, którzy zakończyli swoją przygodą z UFC i jest kilka zawodników zagranicznych. Między innymi Bartosz Fabińskim jest jednym z nich.  Jestem w kontakcie z jego menadżerem i tak jest on brany pod uwagę.”

powiedział Norbert Sawicki na konferencji prasowej przed EFM Show 2.

Gala EFM Show odbędzie się 11 września w Bułgarii. 

źródło: EFM Show, YT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *