High League

(VIDEO) Denis Załęcki o solówce przed High League 4! „To się musiało tak skończyć”

Już tylko kilka dni dzieli nas od hitowej gali High League 4 PPV. 17 września w Arenie Gliwice dojdzie do wielu ciekawych starć, między innymi Artura Szpilki z Denisem Załęckim.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

Za nami ostatnia konferencja przed czwartą galą High League, podczas której dojdzie m.in. do dwóch bardzo emocjonujących pojedynków. Amadeusz Roślik zmierzy się z Pawłem Bombą na bardzo brutalnych zasadach PRIDE. Natomiast Denis Załęcki zawalczy z Arturem Szpilką prawdopodobnie w formule podobnej jak „Ferrari” „Scarface”.

„Szpila” zaproponował, żeby również i on z rywalem przeznaczyli kwotę na cele charytatywne – po 100 tysięcy złotych. Załęcki z kolei odpowiedział, że jeśli takie kwoty wchodzą w grę, to powinni się zmierzyć na gołe pięści. Później jednak w rozmowie z Fansportu TV przyznał, że po prostu było to odbicie piłeczki. Sam wie, z czym wiąże się walka bez rękawic.

Nie chcę walczyć na gołe pięści. Za bardzo kontuzjogenny jest to sport, teraz za dużo moje ręce zarabiają. A wracając do tematu walki ze Szpilką na gołe pięści, to… Po prostu, k**wa, zaproponowałem, bo skoro on ustala jakieś dziwne reguły, no to, k**wa, jak chce się tak nap***dalać, to róbmy to na gołe pięści. Tam widzę swoje większe szanse. Ale przyszłościowo – nie chcę się bić na gołe pięści.

-> Oglądaj PPV High League 4 na żywo!

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki o starciu Szeligi z Parke: "Myślę, że Szeliga jak trafi, to go znokautuje"

Denis Załęcki o solówce przed walką ze „Szpilą”

W jednym z wywiadów po „Rundkach” z udziałem bohaterów co-main eventu High League 4 Torunianin zdradził, że przytrafiła mu się bójka uliczna w ostatnim czasie. We wspomnianym wywiadzie dla Fansportu TV rozwinął temat.

Ja się ostatnio nap***dalałem z gościem, k**wa… Miałem solówkę z takim dobrym zawodnikiem ostatnio, szybko się to zakończyło, wcześniej jeszcze miałem…

Spotkałem wroga, nie? Spotkałem wroga i to się musiało tak skończyć. Gość był tam przedstawicielem głównym jakiejś tam, k**wa, ekipy… No i mnie zobaczył, no to „k**wa, co się patrzysz?”, wiesz, „to dawaj, chodź, wychodzimy”. No i wychodzimy, no i we mnie wleciał. Dostał takiego sierpa, takiego do tyłu i k**wa od razu zjechał. Zakończyła się szybko solówka. To było chwilę przed tą walką, ze Szpilką.

„Bad Boy” przyznał, że nie było to najbardziej odpowiedzialne zachowanie z jego strony. Nie ma jednak dymu bez ognia, a Załęcki sam nie prowokuje bójek ulicznych.

To było trochę nienormalne, ale ja taki jestem, że wychodzę zawsze. A tak to ludzie mnie nie zaczepiają, bo wiedzą, że ja wychodzę i się biję. Zresztą ja nie jestem osobą, która chodzi i prowokuje. Z takimi osobami, co są w ch*j kumaci, normalna gadka jest.

Zobacz inne wywiady po konferencji High League 4:

Sprawdź!  "Don Kasjo" o walce Szpilki z Denisem: "Żenująca. Z kontuzją wychodzisz tylko dla hajsu. Nie wiem, kogo gorzej ocenić"

-> Nie przegap premiery książki o legendarnym chuliganie!

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.