High League

Wideo z ataku „Ferrariego” obiegło świat! Mistrz KSW skomentował zachowanie Amadeusza Roślika!

Nagranie z wczorajszej konferencji przed High League 4 szybko obiegło Internet. Mowa oczywiście o wideo z atakiem Amadeusza „Ferrariego” Roślika.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

„Ferrari” już 17 września na High League 4 zmierzy się ze swoim wrogiem, Pawłem Bombą. Panowie od miesięcy toczą ze sobą konflikt i wszyscy zastanawiali się, czy dojdzie do pojedynku. Roślik jest związany z Fame MMA, które zgodziło się na wypożyczenie swojego zawodnika.

Na wczorajszej, ostatniej już konferencji przed High League 4 PPV miejsce miała zaskakująca sytuacja. Znany z występu w Fist Universe „Sadek” udzielał wywiadu Monice Laskowskiej, gdy nagle został zaatakowany przez Amadeusza Roślika. Po jednym ciosie padł na ściankę, jednak zaraz się podniósł.

„Ferrari” skomentował to zajście w wywiadzie, który udzielił Fansportu TV. Freak fighter wziął odwet za obraźliwe słowa skierowane w jego osobę oraz w jego rodzinę

Obrażał mi rodzinę i obrażał mnie. W różnych miejscach, na Live Gamie, i w komentarzach, i tak dalej… Niech mnie obraża, ale niech nie tyka mojej rodziny. Sam powiedział, że zasłużył. Jak dla mnie, jesteśmy już kwita. To od niego zależy, jak to pójdzie w dalszą stronę, czy chce się kłócić, czy nie.

-> Wykup dostęp PPV High League 4!

Sprawdź!  Trener Okniński sam zaczął dymy i obraził się na Artura Szpilkę? "Raczej mu ręki nie podam, bo powiedział..."

Mistrz KSW komentuje atak „Ferrariego”!

Nagranie z ataku Amadeusza Roślika szybko obiegło Internet. Na Twitterze wideo udostępniły takie kanały, jak Spinnin Backfist (74,4 tysiące obserwujących), czy serwis Bloody Elbow (163 tysiące obserwujących). Swoje zdanie na ten temat wypowiedział także mistrz KSW w wadze ciężkiej – Phil De Fries.

Tchórzliwa zagrywka – napisał Brytyjczyk w udostępnionym nagraniu. Chwilę później odpowiedział mu jego rodak i również były fighter UFC, Ross Pearson.

Pie***lony przyjął to jak mistrz.

Może to ustawka? – odpisał De Fries.

WWF jest prawdziwe, bracie – napisał Pearson, mając najprawdopodobniej na myśli największą światową federację pro wrestlingu, World Wrestling Entertainment (niegdyś World Wrestling Federation).

-> Nie przegap premiery książki o legendarnym chuliganie!

Typy i kursy bukmacherskie na walkę „Ferrari” vs. Bomba

Galę HIGH League 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Alberto o ulicznych bójkach: "Czuję się lepiej na ulicy, ale wolę to robić w oktagonie. Tam wjeżdżasz i jest łupanka"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Wypożyczony z Fame MMA „Ferrari” jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Pomimo tego, że nie ukrywa on imprezowego stylu życia, zdecydowanie przemawia za nim doświadczenie. Paweł Bomba poległ w debiucie, gdzie nie miał szans pokazać swoich umiejętności – „Tarzan” skończył go w zaledwie kilkanaście sekund.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.