The War

Denis ostrzega Omielańczuka! Padły mocne słowa: „Ch*j mu w r*j! To się może dla niego źle skończyć”

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed dzisiejszą galą The War 4. Przy okazji ważenia Denis Załęcki udzielił wywiadu, w którym ponownie odniósł się do słów Daniela Omielańczuka.

The War 4 PPV – Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online.

The War powraca i tym razem odbędzie się w Warszawie. Organizacja postanowiła zmienić formułę i dołożyć małe rękawice, które będą chronić przed kontuzjami. Ponownie zobaczymy 8-osobowy turniej, superfighty oraz zawsze pojedynek grupowy 3vs3, który zawsze dostarcza wielu emocji.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI THE WAR 4

Denis Załęcki mocno o Danielu Omielańczuku

Konflikt pomiędzy Denisem i Danielem Omielańczukiem narodził się po ostatnim wywiadzie zawodnika KSW, który w rozmowie dla MyMMApl stwierdził, że „Bad Boy” jedynie symulował kontuzję w pojedynku z Arturem Szpilką na High League 4.

Zobaczył, że nic nie wchodzi, no i że Artur zaraz się odpali, trafi go i ubije, więc udał kontuzje. Ja uważam, że tej kontuzji nie było. Nawet jeśli była na treningach, to nie było tak, że on dał backfista i mu coś w tym kolanie strzeliło, tylko wiedział, że już się wystrzelał, że nie ma sensu, bo zaraz dostanie bęcki, to wolał udać kontuzję – stwierdził Omielańczuk.

Sprawdź!  Kolejna ekipa zadebiutuje na The War 4! Już w sobotę stoczy walkę 3vs3!

Denis po raz pierwszy odpowiedział na jego słowa w programie Aferki prowadzonym przez „Boxdela”. Zawodnik nie szczędził ostrych słów i zapewnił, że wyjaśni całą sprawę, gdy spotka się z Omielańczukiem w cztery oczy:

Odezwałem się do niego, nie odpisał, ale ja sobie pogadam z nim na żywo. Nie będę z nim robił internetowych przepychanek czy wyzwisk, nie chce mi się, to jest też starszy gość. (…)  Tak naprawdę ten Daniel Omielańczuk jest jebanym zwykłym pajacem dla mnie i mu to powiem w twarz. Lada moment, już nie mogę się doczekać tego spotkania.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla mma.pl ponownie został poruszony ten temat. Załęcki zapewnia, że nigdy nie oszukałby widzów, którzy wykupili PPV, a na potwierdzenie kontuzji ma wyniki badań. Ponownie w mocny sposób skomentował wypowiedź zawodnika KSW:

– Spotkamy się niebawem. Powiem mu parę słów od siebie i na pewno zrozumie. Lepiej, żeby zrozumiał. Gość gada, że udawałem kontuzję, gdzie badania mam. Mówi, że się specjalnie położyłem, bo się bałem dostać w pizdę. (…) Nie lubię takich ludzi, dlatego chuj mu w ryj za to. Dla mnie to jest nieeleganckie. Jest sportowcem, niech będzie, nie się pruje do normalnych ludzi, szczególnie że mnie oczernia. To się może dla niego źle skończyć. Niech sobie trenuje, niech się odjebie od mojej osoby. Jakby coś było na rzeczy, to chuj, ale nie jestem osobą, która oszukuje ludzi. Mi się to bardzo nie spodobało i dlatego tak się wypowiedziałem na ten temat.

Sprawdź wywiady z zawodnikami The War:

Sprawdź!  Mateusz Kubiszyn o walce z Denisem Załęckim: "Wejdzie do klatki i go wyniosą. Tak będzie"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.