The War

The War 5. Trzy nokauty w pierwszej rundzie! Młode Gliwice zmiażdżyły rywali w walce 3vs3!

Za nami jedyny dzisiejszego wieczoru pojedynek grupowy na The War 5, w którym Młode Gliwice ponownie zmierzyły się z Jamnikami.

Denis Załęcki powrócił z piątą już edycją The War, podczas której odbył się turniej, gdzie nagrodą główną było 50 tysięcy złotych. Po raz kolejny byliśmy również świadkami legalnej ustawki, czyli pojedynku dwóch ekip. Tym razem zobaczyliśmy tylko jedno takie starcie.

Podczas The War 5 Jamniki chciały zrewanżować się za porażkę z ostatniej gali. Wówczas to Młode Gliwice zwyciężyły w kilkadziesiąt sekund. Tym razem jednak miało być inaczej ze względu na zasady walki. Pojedynki dzisiejszego wieczoru toczyły się wyłącznie w stójce, bez możliwości dobijania przeciwnika w parterze.

RELACJA

RUNDA 1

Ruszyli Gliwiczanie i natychmiast znokautowali pierwszego rywala, który już po pierwszym uderzeniu padł na deski. Kolejny reprezentant Jamników chwilę później zaliczył brutalne KO po potężnym kolanie zawodnika Młodych Gliwic. Ostatni zawodnik był bez żadnych szans, bowiem na jego głowę zaczęły spadać ciosy trzech rywali.

Sprawdź!  (VIDEO) Devils wygrywają historyczny pojedynek na gołe pięści! Bad Girls załamane po porażce

Oficjalny wynik: MŁODE GLIWICE wygrywają w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.