FAME MMA

(VIDEO) Boxdel zaatakowany w trakcie wyjścia do walki! Ostre słowa 40-letniego aktora! „Dostaniesz wpi***ol gru**sie! Je**ć patocelebrytów”

Za nami gala FAME 17, podczas której doszło do pojedynku włodarzy. W trakcie wydarzenia w krakowskiej Tauron Arenie „Boxdel” zawalczył z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem.

Było to jedno z najbardziej wyczekiwanych zestawień, gdyż przeciwnicy mieli sobie sporo do wyjaśnienia. Ich konflikt trwa już od dłuższego czasu i w końcu zmierzyli się ze sobą w klatce rzymskiej, a pod dwóch rundach pojedynek zwyciężył „Boxdel”.

„Boxdel” zaatakowany podczas wejścia do klatki

Jóźwiak nie miał łatwego zadania, gdyż wszedł do paszczy lwa. Zarówno na konferencjach, jak i podczas gali na arenie znajdowało się znacznie więcej kibiców rywala, którzy mocno dopingowali włodarza FAME, także wykrzykując mocne słowa w stronę prezesa FEN.

Pojawiły się jednak również osoby, które atakowały także „Boxdela”. Jedną z nich był Krystian Hołdak, 40-letni aktor znany m.in. z produkcji Patryka Vegi „Pętla”, „Polityka” czy „Miłość, seks & pandemia”, a także z takich filmów jak „Furioza” oraz „Pitbull. Ostatni Pies”.

W momencie gdy włodarz FAME zmierzał do klatki znajdujący się w pobliżu Hołdak zaczął go wyzywać i prowokować takimi słowami:

Sprawdź!  (VIDEO) Wielki powrót Rafonixa do FAME! Miażdży rywala w 44 sekundy!

– Je*ać cię ku*wa! Jakie siema, siema to u siebie na FAME rób, nie u nas! Poczekamy na FEN gruby! Dostaniesz wp**rdol, je*ać cię grubasie! Je*ać ch**ostwo i patocelebrytów!

„Boxdel” początkowo próbował nie reagować, jednak Hołdakowi udało się wyprowadzić go z równowagi przed samym rozpoczęciem pojedynku. W odpowiedz włodarz FAME m.in. pokazał środkowy palec. Co ciekawe, aktor sam zarejestrował całe zajście i opublikował na swoich social mediach:

Sprawdź wywiady po FAME 17:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.