FAME MMA

(VIDEO) Szalona propozycja Jacka Murańskiego na FAME 15! „Podbijam stawkę!”

Wczorajsza konferencja prasowa przed galą FAME 15 przyniosła wiele emocji, wedle oczekiwań. Poznaliśmy ewentualne zastępstwo za Arkadiusza Tańculę i niewykluczone, że poznaliśmy dodatkowe zestawienie!

Już 26 sierpnia odbędzie się kolejna gala największej federacji freak fightowej w Polsce – FAME 15. Podczas tego wydarzenia dojdzie do wielu historycznych starć, jak np. main event o pas Królowej Freak Fightów „Lil Masti” vs. „Linkimaster”. Nie mogło też zabraknąć najsłynniejszej konstrukcji w organizacji, czyli klatki rzymskiej!

W niej bardzo możliwe, że zobaczymy pojedynek Arkadiusz Tańcula vs. Jacek Murański. Popularny „Aroy” jeszcze tego samego wieczoru zmierzy się z synem oponenta, Mateuszem na zasadach MMA. Jeśli odniesie w tym starciu kontuzję, bądź lekarz nie zgodzi się na kolejne starcie, wyznaczone zostało zastępstwo. W miejsce Tańculi wskoczyć może debiutant, „Szalony Reporter”!

Jacek Murański chce walki z „Szalonym Reporterem”!

Jeden z prowadzących, Hubert Mściwujewski zapytał starszego z rodu Murańskich o to, z kim wolałby pan Jacek wolałby zmierzyć się po walce syna. „Muran” tymczasem zaproponował rozwiązanie, w którym to on na FAME 15 miałby stoczyć dwa pojedynki!

Sprawdź!  "Ferrari" nie powróci do MMA? "Będę kaleką do końca życia i być może zmarnowałem sobie karierę"

– [Wolałbym] Obu. Optymalna sytuacja i zostawiam to do wyboru państwa i by metodą lobbowania wpływać na federację… żeby było tak. Bo pojawią się potem głosy, że Arek wychodzi do mnie zmęczony – zakładając, że wyjdzie – i że to będzie niesprawiedliwe.

Więc ja podbijam stawkę! Wychodzę do podmęczonego Tańculi, biję się z nim, a tam czeka ten oto szczur, internetowy troll [„Szalony Reporter”], świeży i dajemy drugą walkę.

Publiczność zareagowała bardzo przychylnie na propozycję Murańskiego, a sama federacja również dała zielone światło! Niewykluczone, że już w najbliższych dniach dowiemy się, jak rozwinie się ta sytuacja.

Kursy bukmacherskie na walkę Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula

Murański cały czas zapewnia, że jego słaby występ wynikał z licznych kontuzji, także tych, które doznał chwilę przed wyjściem do walki. Tym razem jest w pełni zdrowy oraz przygotowany do rewanżu z Tańculą. Ostatnim razem wskoczył bowiem na zastępstwo na tydzień przed galą. 

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Boxdel szczerze o Szelidze! Komentuje głośną aferę z zawodnikiem FAME

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.