FAME MMA

(VIDEO) Alan twierdzi, że Amadeusz kłamie w sprawie ataku! „Ferrari” odpowiada! „Dźgnąłeś chłopaka. Leży pod respiratorem”

Za nami program face-fo-face pomiędzy Alanem Kwiecińskim i Mateuszem Murańskim, podczas którego do studia zadzwonił Amadeusz „Ferrari” i skonfrontował się z „Alanikiem”.

Jednym z tematów programu był atak na Amadeusza „Ferariego” Roślika, który został pocięty maczetą, trafił karetką do szpitala i musiał przejść operację. Alan już wcześniej zabrał głos i oskarżył gwiazdę FAME o kłamstwo. Ponadto stwierdził, że Amadeusz rzekomo przyłożył komuś nóż do gardła.

„Ferrari” dzwoni do studia

Tym razem Alan poszedł o krok dalej i oświadczył, że „Ferrari” nie tylko przyłożył nóź do gardła, ale także zadał nim cios, a poszkodowany rzekomo leży w szpitalu pod respiratorem. Murański w pewnym momencie przerwał Kwiecińskiemu i nazwał go konfidentem:

– Dźgnąłeś chłopaka, który teraz… To jest wszędzie! Jak ja się niby rozpie**alam? Normalnie chłopak leży pod respiratorem! Każe dziewczynie zmieniać zeznania, bo jej płaci teraz. Taka jest prawda. I to mam chłopaków mocnych za sobą, którzy wiedzą, jak to było.

Amadeusz wyjaśnił, że sam zadzwonił do studia, żeby wyjaśnić sprawę. Liczył na to, że Alan być może przyzna się do tego, że nie mówił całej prawdy.

Sprawdź!  (VIDEO) Alan odpowiada na mocne słowa Murańskiego! "To oni są konfidentami, bo zadupcyli mojego przyjaciela Karakana do prokuratury"

– Ja dzwonię, bo liczyłem, że będziesz miał resztki honoru i przyznasz się, że mnie pomówiłeś. Po prostu liczyłem, że powie: „No dobra, powiedziałem źle, pomówiłem cię w Internecie. Wymyśliłem historię albo źle usłyszałem”. To, co przed chwilą zapier**liłeś, to jestem w szoku.

Pomiędzy freak fighterami doszło do kłótni. Alan ogłosił, że cała sprawa jest na tyle poważna, że skończy się w sądzie. Stwierdził także, że Amadeusz w ogóle nie został zaatakowany maczetą. Kiedy „Ferrari” wyjaśnił, że są nagrania z monitoringu, to nagle Alan dodał, że maczeta może jednak była, ale na pewno tępa.

W odpowiedzi „Ferrari” wyjaśnił, że gdyby nie operacja opłacona przez FAME, to nie odzyskałby zdrowia, gdyż miał rozcięte nerwy i ścięgna – Tak jak Alan jest kaleką umysłowym, tak ja mogłem być fizycznym (…). Tak masz rację, maczeta była tępa jak Alan Kwieciński i Adrian Polak.

Całą 10-minutową konfrontację Amadeusza z Alanem, znajdziesz poniżej:

Kursy bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Mateusz Murański

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Sprawdź!  "Popek" o problemie z uzależnieniami: "O 4 rano wstaję, tylko żeby pójść do kibla i marzę o tym, jak się naćpać i naje*ać"

Galę FAME 14 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.