FAME MMA

Alan na FAME 17 zakończy serię porażek? Bukmacherzy wskazali faworyta w walce z „Wiewiórem”!

Już w ten piątek odbędzie się 17 edycja gali FAME, podczas której dojdzie do wielu emocjonujących zestawień nie tylko w oktagonie, ale także w klatce rzymskiej.

W akcji ponownie zobaczymy także Alana Kwiecińskiego, który spróbuje przerwać długą serię porażek. Tym razem mimo, że wziął walkę na zastępstwo, będzie miał sporą przewagę ze względu na formułę nachodzącego pojedynku.

-> KLIKNIJ W BANER I KUP PPV NA FAME MMA 17! <-

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PCiEsaHUPjmDvbfQQsuEjex1jk-_OZVHtsxXInUpXAaFe6q3DWR6wdxrOYK5lGosJBiBq94CMhRzHwY9EMeYSCI6B2Ag-w8XM8yMjLdEq1mt8zKsjk2ndwmAIbPUxX3q3ijcZRWa2B9DZ2qDQMX_oS96MDEQLK1S383In2DfQC92p1-bopvJPKYiRA

Alana przerwie serię porażek?

Kwieciński zapowiadał, że 2022 będzie jego rokiem, jednak jak się okazało, zaliczył najgorszy okres ze wszystkich freak fighterów. W ciągu 12 miesięcy nikt nie poniósł tylu porażek co Alan, którzy przegrał cztery walki z rzędu. Teraz zamierza przerwać słabą serię i ruszyć w kierunku pasa.

Na gali FAME 17 „Alanik” zastąpi kontuzjowanego Arkadiusza Tańculę, który miał bić się o tytuł z mistrzem Maksymilianem Wiewiórką. Starcie z „Aroyem” miało odbyć się na zasadach MMA, natomiast Kwieciński zmierzy się z „Wiewiórem” w formule K-1.

Powinno dać to dużą przewagę Alanowi, gdyż ma on większe doświadczenie i odebrał rywalowi najmocniejszą broń. Maksymilian dotychczas większość starć wygrywał dzięki sprowadzeniom i kontrolą walki w parterze.

Sprawdź!  Alan Kwieciński o Cezarym Oleksiejczuku: "Lubi się ślizgać na moich plecach. Będę się z nim bił. Nie boję się go"

„Wiewiór” ma na koncie jedną wygraną w K-1, kiedy to po decyzji zwyciężył z „Ferrarim„, ale Kwieciński powinien być znacznie trudniejszym rywalem. Co ciekawe mimo doświadczenia i lepszych warunków fizycznych Alan wejdzie jednak do klatki jako underdog.

Kursy bukmacherskie „Wiewiór” vs Kwieciński

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.