FAME MMA

(VIDEO) Awantura kończy face-to-face! Alan uderzony przez Murańskiego! „Była akcja, była reakcja”

Za nami face-to-face pomiędzy Alanem Kwiecińskim i Mateuszem Murańskim. Niestety program zakończył się po kolejnej awanturze pomiędzy zawodnikami.

Już w maju na gali FAME 14 „Alanik” stanie do walki z „Muranem”. Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi. Konflikt trwa od dawna i przybiera na sile z każdym kolejnym spotkaniem rywali. Już podczas konferencji było naprawdę gorąco. Tym razem „Boxdel” musiał przerwać program.

Awantura na face-to-face

W pewnym momencie Murański nazwał rywala konfidentem, gdyż ten zaczął ujawniać nieznane szczegóły na temat afery z Amadeuszem „Ferrarim”, który miał zostać zaatakowany maczetą i musiał przejść operację opłaconą przez federację FAME.

Już kilka minut po rozpoczęciu F2F „Alanik” nie wytrzymał i rzucił się na przeciwnika. Sytuacja szybko została opanowana przez ochronę, która na wszelki wypadek pozostała przy freak fighterach do końca programu.

W pewnym momencie wydawało się, że emocje nieco opadły, jednak Murański, ponownie postanowił sprowokować swojego rywala i zaczął go nazywać internetowym konfidentem. Kwieciński kolejny raz rzucił się z pięściami na Murańskiego i tym razem został przez niego mocno trafiony.

Sprawdź!  Alan wyśmiewa siłę uderzenia Denisa Załęckiego! "Od byłej dziewczyny dostawałem mocniejsze. Nie takie świniaki już skakały..."

„Boxdel” ogłosił, że to koniec programu, gdyż nie ma sensu go kontynuować. Murański następnie przeprosił widzów i przekazał, że jest to wina Kwiecińskiego. Chwilę później freak fighterzy opuścili studio w obstawie ochrony, która odprowadziła ich do samochodów.

Kursy bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Mateusz Murański

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Galę FAME 14 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic
Sprawdź!  Ambitne plany Murańskiego na walki w MMA! Najpierw Zadora później Szpilka!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.