FAME MMA

(VIDEO) Alan odpowiada na mocne słowa Murańskiego! „To oni są konfidentami, bo zadupcyli mojego przyjaciela Karakana do prokuratury”

Alan Kwieciński odpowiedział na zarzuty Mateusza Murańskiego. Stwierdził, że to rywal i jego ojciec tak naprawdę są konfidentami.

Wczoraj odbył się face-to-face prowadzony przez „Boxdela”. Udział wzięli w nim „Alanik” i „Muran”, którzy są mocno skonfliktowani. Do pierwszej awantury doszło już chwilę po rozpoczęciu programu, kiedy to Kwieciński rzucił się na rywala.

Alanowi nie spodobały się słowa Murańskiego. Ten bowiem nazwał go internetowym konfidentem i prostytutką. W trakcie programu do studia zadzwonił „Ferrari”, który skonfrontował się z Kwiecińskim i wyjaśnił, że jest przez niego pomawiany.

Po telefonie „Muran” dalej prowokował swojego przeciwnika, aż ten nie wytrzymał i kolejny raz rzucił się na Mateusza. Tym razem Murański był przygotowany i jako pierwszy uderzył Kwiecińskiego. Niestety „Boxdel” przerwał program i ochrona wyprowadziła zawodników.

Alan odpowiada na słowa Murańskiego

Kwieciński po powrocie ze studia za pośrednictwem Instagrama odniósł się do całej sprawy. Stwierdził, to Murańscy w rzeczywistości są konfidentami:

– Kiedy już wróciłem do domu i emocje opadły. A propos konfidenta, to oni są konfidentami, bo zadupcyli mojego przyjaciela Karakana do prokuratury. Chłopak był bogu winny, nic nie zrobił, a zadupcyli go do prokuratury miał problemy przez to w wojsku. Więc jest to na YouTube, gdzie się tłumaczyli z tego. To oni właśnie są konfidentami.

Dodał również, że więcej nie będzie wypowiadał się na temat „Ferrariego”. Stwierdził, że cała akcja miała miejsce tylko po to, żeby podbić sobie wyświetlenia w social mediach.

Kursy bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Mateusz Murański

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Sprawdź!  Murański zapowiada 6 walk w 2022 roku. Zamierza wyjaśnić konflikt z Popkiem! "Nie wiem, kto pierwszy będzie z nim walczył. Ja czy mój tata"

Galę FAME 14 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.