High League

Tyburski ostro o Burneice! Zabrał głos po konferencji: „Wieśniaku ku*wa naucz się polskiego! Tfu na twoją siłownię!”

Paweł Tyburski zabrał głos po konferencji High League, podczas której doszło do jego wymiany zdań z „Hardkorowym Koksem”.

Już 4 czerwca do klatki powróci Robert Burneika. Jest to jeden z zawodników, który mocno rozpromował starcia freak fightowe w Polsce. Pokonał Marcina Najmana i Dawida Ozdobę oraz przegrał z „Popkiem” na gali KSW 39, która odbyła się na Stadionie Narodowym.

Teraz po 5 latach przerwy powraca do klatki i zmierzy się z „Roburem” z ekipy Warszawskiego Koksa. Obaj zawodnicy wzięli udział w konferencji High League. Podczas ostatniej części wydarzenia przy stoli zasiedli również „Alberto” i Marcin Dubiel, którzy zawalczą w main evencie gali.

Tyburski zabrał głos po konferencji

W pewnym momencie do sceny podszedł Paweł Tyburski, który jest skonfliktowany z „Alberto”. Freak fighter chciał zabrać głos i dogadać walkę z raperem. Burneice nie spodobało się jednak to, że Tyburski przerywa konferencję i uciszył go słowami:

– Mistrz trzeciego planu się wpier**lił i konferencja spier**lona (…). Idź, zjedz kanapeczkę i się uspokój. Cicho już, starczy. Porządek musi być. Chłopie, to nasza konferencja, teraz my gadamy. Daj nam głos, a nie się wpie**alasz. Słuchaj. Nic nie mam do ciebie, nawet szacunku. Chłopie, szacunku do tych zawodników, co tu siedzą. Wieśniak kur*a.

Teraz za pośrednictwem social mediów Paweł Tyburski zabrał głos i w ostrych słowach wypowiedział się o Burneice oraz o prowadzącym konferencję Arkadiuszu Pawłowskim:

Sprawdź!  (VIDEO) Paweł Bomba zapowiada szybki powrót do klatki... i rewanż! "Nie przegrywa ten, kto się nie bije"

– Pawłowski tak mnie wku*wiłeś, że nie podchodź do mnie. Podkręcasz wypowiedzi jakiegoś fi*ta, żeby publika w ogóle załapała, że to było śmieszne. Od 10 lat mówi o tych samych kanapeczkach zje*b pier**lony, impotent schabowy. Naprawdę, wk**wiasz mnie ziomuś. I się Burneika naucz polskiego wieśniaku ku*wa, analfabeto je*any. I tfu na twoją siłownię! Cieciu, idź ubijać te swoje schaboszczaki, te kanapeczki, bo w końcu cię wpie**olę jak bułkę z parówką.

– Co wy myliście, że zrobicie ze mnie jakiegoś atencjusza o walkę? Ku*wa, zaraz się zdenerwuję i wrzucę nagrania z „Alberto” jak mówię gdzie i kiedy i obsrał zbroję, jak na solówkę mieliśmy iść.

Kursy bukmacherskie na galę High League

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  "Don Diego" pokonuje Denisa Załęckiego! Wyrównane starcie na High League 3!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę „Hardkorowy Koksu” vs „Robur WK”

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.