GROMDA

Denis Załęcki komentuje sytuację Gleby! „Grabowski źle się zachowuje do jego osoby” (VIDEO)

Denis Załęcki po raz kolejny został zapytany o sytuację Patryka „Gleby” Tołkaczewskiego. Popularny „Bad Boy” jest przekonany co do zakończenia współpracy kolegi z GROMDĄ.

Zwycięzca 10. edycji turnieju walk na gołe pięści już od dłuższego czasu zaznacza, że nic go z organizacją nie łączy. Zarówno „Gleba”, jak i Mariusz Grabowski wielokrotnie wypowiadali się na temat współpracy, a szef GROMDY zaznaczał niedawno, że zawodnik wciąż ma aktualną umowę.

„Gleba walczyć tam nie będzie”

„Gleba” przygotowuje obecnie Denisa Załęckiego do bokserskiego pojedynku z Pawłem Tyburskim na HIGH League 6. Toruński „Bad Boy” sam ma na pieńku z organizacją, jak i samym Grabowskim. W najnowszym wywiadzie dla Fansportu TV założyciel The War został zapytany o ocenę sytuacji Tołkaczewskiego w GROMDZIE.

Jestem po „Gleby” stronie. Grabowski się, z tego co wiem i mam pewność taką, bardzo źle zachowuje do jego osoby i tyle. „Gleba” nie walczy, walczyć tam już nie będzie, tyle.

No nie, no nie ma aktualnego kontraktu – skomentował też krótko temat aktualnej, zdaniem pana Grabowskiego, umowy Patryka Tołkaczewskiego z organizacją.

Sprawdź!  Tyburski po walce Remiego na gali GROMDA: "Jest mi przykro od samego patrzenia. Życzę ci zdrowego rozsądku"

Cały wywiad obejrzysz -> TUTAJ

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.