GROMDAHigh League

Vasyl uderza w Denisa! Nawiązał do wczorajszych wydarzeń: „Mam nadzieję, że już jesteś…”

We wtorkowy wieczór media nie tylko w Polsce, ale na całym świecie obiegła informacja o tym, że na nasz kraj spadły rakiety. Całą sprawę skomentował pochodzący z Ukrainy Vasyl Halych, który wbił szpilkę w Denisa Załęckiego.

Konflikt Denis z Vasylem

Pomiędzy Vasylem i „Bad Boyem” jest bardzo dużo złej krwi. Co ciekawe, mieli okazję walczyć ze sobą na jednej z gal GROMDY. Zmierzyli się ze sobą w finale turnieju, jednak Załęcki wyszedł do walki mimo kontuzji ręki i nie miał szans na zwycięstwo.

Następnie na social mediach czy w wywiadach wymienili wiele mocnych słów. Vasyl bardzo chciał doprowadzić do pojedynku z Denisem i wbijał mu szpilki m.in. przy okazji jego debiutu w High League. Załęcki pokazał nawet prywatne wiadomości, w których pisał, że podszczypuje go dla tak zwanych dymów, żeby „zarobić razem pieniądze”.

Ostatecznie nic z tego nie wyszło i nie zobaczyliśmy ich drugiego pojedynku, jednak konflikt pomiędzy nimi nie został zakończony. W jednej z konfrontacji z „Don Diego” dla portalu mma.pl Denis w mocnych słowach wyjaśnił co myśli o Vasylu:

Sprawdź!  (VIDEO) Karwat szczerze przed walką z Labrygą: "Jak oceniam stójkę? Tak jak swoją fryzurę"

– Niech wypie*dala rodziny bronić na Ukrainie, a nie wali w ch*ja! Udaje, że nie walczy na GROMDZIE, bo jedzie rodzinie pomagać, jak to Grabowski napisał na facebooku, a chwile później stoi w narożniku u swojego kolegi na jakiejś gali. Śmiech na sali, propagandę robią.

Również Mateusz Kubiszyn przyznał rywalowi rację, dodając – Też uważam, że skoro wszyscy wielcy sportowcy, fighterzy, bokserzy i tak dalej wrócili, żeby bronić kraju, to tak samo on powinien wrócić. Przynajmniej medialnie, w dupie mam jakby to rozwiązał… ale też jestem tego zdania, że on i inni Ukraińcy młodzi w wieku poborowym powinni wrócić. Także tutaj jestem z Tobą zgodny.

Vasyl uderza w Denisa

Teraz Vasyl odnosząc się do wczorajszych doniesień, odpowiedział Denisowie Załęckiemu. We wtorkowy wieczór do sieci trafiła wiadomość, że w Przewodowie przy granicy z Ukrainą spadł pocisk i doszło do wybuchu, w którym zginęły dwie osoby.

Na ten moment trwa ustalanie wszystkich szczegółów, jednak do sieci trafiło już wiele niepotwierdzonych informacji, które jedynie wywołują panikę. Między innymi za tego typu wpisy został mocno skrytykowany „Szalony Reporter”, który następnie tłumaczył – Ja nie panikuję, ani nie nie działam w niczyim interesie, posiadam info, to je przekazuję.

Głos zabrał również Vasyl Halych. Wczorajsze wiadomości sprawiły, że sporo wiele osób zaczęło obawiać się eskalacji wojny, a zawodnik GROMDY nawiązując do wspomnianego wcześniej wywiadu Denisa, napisał w jego kierunku:

Sprawdź!  (VIDEO) Z KOTS do GROMDY! Tak nokautuje chuligan z Hiszpanii! Brutalne KO w kilka sekund

Mam nadzieję, że już jesteś spakowany na jutro – wcześniej natomiast dodał fragment artykułu, w którym zostały zacytowane słowa Załęckiego Niech wypie*dala rodziny bronić na Ukrainie.

Źródło: Instagram/mma.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

2 komentarzy

  1. Nie jest spakowany bo nikt się nie spodziewał ataku od Ukrainy na Polskę. Vasyl do domu czy dalej drogi nie możesz odnaleźć ze swoimi ziomkami którzy uciekli od obrony kraju pajacu

  2. Denis ma 100 % racji wszyscy banderowcy wypierdalać z Polski, tchórze przyjechali do Polski utrzymywać się z kasy podatnikow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.