Wotore

Trener „Wikinga” przed turniejem WOTORE 5: „Walka na ulicy to było nasze hobby. My te bójki prowokowaliśmy”

Już 29 kwietnia odbędzie się 5 edycja WOTORE. Tym razem federacja walk na gołe pięści zorganizuje galę w wyjątkowym miejscu, bo w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.

Ponownie zobaczymy 8-osobowy krwawy turniej, w którym udział weźmie między innymi Paweł „Wiking” Gołębiewski. Reprezentant klubu Arrachion ma za sobą dwa zawodowe pojedynki w MMA. Najpierw stoczył pojedynek na gali TFL, a następnie w ACB. Niestety oba starcia przegrał przez kontuzję po interwencji lekarza.

Celiński o walce „Wikinga” na WOTORE 5

Wikingowi” w turnieju WOTORE pomoże nie tylko doświadczenie zdobyte w walkach MMA i treningach na sali, ale także te, który wyciągnął z ulicznych bójek, których ma na swoim koncie bardzo dużo. O solówkach z udziałem „Wikinga” opowiedział trener oraz bardzo doświadczony zawodnik Karol Celiński.

W rozmowie z portalem fansportu.pl fighter, który walczył m.in. dla KSW czy ACA przyznał:

– Ja zaczynałem trenować, kiedy miałem 26 lat. A wcześniej, Paweł jest w moim wieku i zawsze się trzymaliśmy. Dużo walk na ulicy robiliśmy i to takie było nasze hobby w tamtych czasach. Także uważam, że Paweł tam sobie poradzi, bo widziałem go wcześniej w akcji, gdzieś staliśmy na bramkach.

– Wiadomo w latach 90/00 było inaczej, niż teraz jest, było więcej awantur, więcej bójek, my te bójki prowokowaliśmy trochę, ale dużo sobie tam ćwiczyliśmy takie WOTORE w tamtych czasach.

Już niedługo „Wiking” będzie mógł ponownie zaprezentować swoje umiejętności, tym razem na gali WOTORE 5, którą obejrzysz w systemie PPV – tutaj.

Sprawdź!  Gdzie oglądać Wotore 5? Jak wykupić PPV? Karta walk, transmisja na żywo Wotore 5

Bilety, na wydarzenie, które odbędzie się w Teatrze Szekspirowskim 29 kwietnia, są dostępne w sprzedaży – tutaj!

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „WOTORE PPV JUŻ DOSTĘPNE NA TV.WOTORE.COM 29 KWIETNIA”

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.