Wotore

Matchmaker WOTORE o debiucie Wacha w walce na gołe pięści: „Zasługuje na wielkie nazwisko. Nie ma rzeczy niemożliwych”

Za nami gala WOTORE 5, podczas której doszło do wielu krwawych pojedynków na gołe pięści. Organizacja ogłosiła również hitowy transfer.

Na gali w gdańskim Teatrze Szekspirowskim odbył się turniej, a do finału awansował Bartosz „Ufol” Kwiatkowski oraz Hiszpan Raul Joshua Stir, który zaliczył świetny debiut w organizacji WOTORE. Zobaczyliśmy także superfighty, w tym głośny rewanż, w którym Michał Królik ciężko znokautował Bartosza Batra.

Natomiast w main evencie wydarzenia Marcin Wrzosek spróbował swoich sił w nowej formule. Były mistrz KSW nie dał żadnych szans Vaso Bakoceviciowi, które rozbił, uderzając na zmianę łokciami i głową.

Mariusz Wach w organizacji WOTORE

Podczas gali federacja ogłosiła, że podpisała kontrakt z pięściarzem Mariuszem Wachem, który ma na swoim koncie 44 zawodowe walki, w tym 36 zwycięstw. Walczył on z takimi rywalami jak Władimir Kliczko, Aleksander Powietkin czy Dillian Whyte.

Teraz Wach spróbuje swoich sił w nowej formule i zawalczy na gołe pięści. Federacja nie będzie miała jednak łatwego zadania ze znalezieniem odpowiedniego rywala. Matchmaker w rozmowie z fansportu.pl przyznał jednak, że nie ma rzeczy niemożliwych i WOTORE zrobi wszystko, żeby zestawić pięściarza z mocnym przeciwnikiem:

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Najman znokautowany! Jóźwiak zmiażdżył "El Testosterona" w pierwszej rundzie!

– Nie ma rzeczy niemożliwych. Ciężko, ciężko będzie znaleźć przeciwnika, ale po to tu jestem, żeby takich przeciwników szukać. Na pewno postaram się razem ze swoimi współpracownikami sprowadzić mu dobre nazwisko, no bo zasługuje na wielkie nazwisko, żeby ta gala była świetna.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.