UFC

Tony Ferguson grozi Chimaevowi! „Siadaj, zanim zrobię z ciebie moją dzi*kę.”

Tony Ferguson postanowił zareagować na wpisy Khamzata Chimaeva. „El Cucuy” przez nikogo nie pytany postanowił zagrozić wznoszącej gwieździe UFC „zrobieniem z niego swojej dzi*ki”!

Khamzat Chimaev z marszu wszedł do grona najbardziej aktywnych w social mediach fighterów UFC. Popularny „Borz” postanowił w ostatnich dniach wyzwać aż 3 emerytowane legendy federacji w kilku wpisach: Brocka Lesnara, Georgesa St-Pierre’a i Daniela Cormiera. Później uwagę zwrócił w kierunku Colby’ego Covingtona.

Urodzony w Czeczenii Szwed miał w tym swój cel. „Chaos” stwierdził niedawno, że może umieścić go w szpitalu, skoro jest tak hajpowany przez media. Khamzat Chimaev w jednym z tweetów napisał, że to on, a nie Covington jest prawdziwym reprezentantem Ameryki. To z kolei zwróciło uwagę Tony’ego Fergusona, który – jak to ma w zwyczaju – bardzo impulsywnie zareagował. Przy okazji porównał Khamzata Chimaeva do Khabiba Nurmagomedova.

Ch*ja tam reprezentujesz. Nawet nie potrafisz zrobić wagi jak ten durny tłuścioch Khabib. Siadaj na tyłku, zanim zrobię z ciebie moją dzi*kę. Gdzie byłeś na początku pandemii.

Nie jest to pierwszy raz w ostatnim czasie, gdy Tony Ferguson przyzywa na Twitterze byłego mistrza kategorii lekkiej. Wtedy jednak „The Eagle” przywołał obecną serię „El Cucuy” – Amerykanin ma 3 porażki z rzędu. Po raz ostatni w dywizji półśredniej od czasu wygrania The Ultimate Fighter w 2011 roku. Khamzat Chimaev tymczasem ma się spotkać w oktagonie z Gilbertem Burnsem.

Sprawdź!  Marvin Vettori nadal uważa, że jest lepszy od Israela Adesanyi: "Ogólnie nie był lepszy, niczym specjalnym się nie wyróżniał."

Źródło: Twitter

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.