PRIME SHOW MMA

To ON zastąpi Normana Parke’a na Prime MMA 4? Szybka odpowiedź zawodnika!

Adam Okniński na ostatniej prostej stracił rywala, z którym miał się zmierzyć na gali Prime MMA 4. Osoby blisko związane z federacją postanowiły poinformować o zastępstwie, co jednak nie spodobało się samemu zainteresowanemu.

-> Odbierz BONUS na Prime Show MMA 4!

Już w tę sobotę na gali Pirme Show MMA 4 dojdzie do kilku hitowych powrotów w świecie freak fightów. Włodarz federacji, „Don Kasjo”, zmierzy się w pojedynku bokserskim z „Popkiem”. Raper nie ukrywa, że będzie polegał na swojej sile i spróbuje ustrzelić Życińskiego!

Na gali miało też dojść do starcia Adam Okniński vs. Norman Parke. Irlandczyk jednak, po raz kolejny w swojej historii występów na galach freak fight, sporo namieszał. Na kilka dni przed galą, podczas programu „Zadyma” przypomniał o zapisie w kontrakcie na walkę, który miał stanowić, że Okniński ma ważyć 100 kg, ale w dniu walki, a nie w przeddzień ważenia.

Dziś otrzymaliśmy specjalne oświadczenie Prime Show MMA, w którym oficjalnie informują oni, iż dziś na oficjalnej ceremonii ważenia poznamy nowego oponenta młodego „Łowcy Skór”.

Sprawdź!  Ewa Piątkowska otwarta na starcie z Don Kasjo! "Wygrałabym. Pamiętam go z walk amatorskich"

Poznaliśmy rywala Oknińskiego?

Dziennikarz Michał Cichy tymczasem zamieścił dziś grafikę „leakującą” nowego oponenta Adama Oknińskiego. Tym ma być… Kuba Lasik. Wystąpił on chociażby na poprzedniej edycji Prime MMA, gdzie w budce telefonicznej bardzo szybko przegrał z „Kamerzystą”.

Ewidentny żart pociągnął również włodarz Prime Show MMA, „Don Kasjo”. Udostępnił tą samą grafikę, okraszając ją podpisem:

Skoro i tak już wyciekło, no to trudno. Mamy godne zastępstwo. Lasik nawet nie spojrzy na Adama.

Sam zawodnik bardzo szybko odpowiedział na Instastory Kasjusza. Lasikowi niespecjalnie spodobał się żart włodarza:

„Don Kasjo”, czy możesz przestać robić sobie jaja z mojej osoby. Nigdy w życiu nie wyszedłbym do kogoś takiego, jak Adam Okniński. Przestań robić sobie ze mnie jaja.

Typy i kursy na Prime MMA 4. Obstaw w eFortunie!

Galę Prime MMA 4 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Parke nadal w Prime? Prezes organizacji wyjaśnia: "Kontrakt ma ważny jeszcze długo. Ciężkie są negocjacje, on zajmuje więcej czasu niż wszyscy zawodnicy razem"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.