PRIME SHOW MMA

Marcin Wrzosek zawalczy z „Arabem” na Prime Show MMA! „Najmocniejszy freak fighter kontra były mistrz KSW”

Organizacja Prime Show MMA ogłosiła kolejny pojedynek, który dla wielu kibiców jest sporym zaskoczeniem, podobnie jak kilka innych zestawień, do których dojdzie na drugiej edycji.

Tym razem federacja zdradziła, kto będzie kolejnym rywalem Marcina Wrzoska. Były mistrz KSW podobnie jak Norman Parke walki zawodowe zamienił na freak fighty. Po porażce z Kasjuszem Życińskim został zwolniony z największej polskiej organizacji MMA i wygląda na to, że nie zamierza toczyć dalej profesjonalnych pojedynków. Zawodnik związał się z kolejną federacją freakową.

Co ciekawe, Wrzosek i Parke to byli rywale, którzy przeszli podobną drogę. Najpierw jako zawodnicy KSW zdecydowali się na walkę w FAME, a następnie podpisali kontrakty z Prime Show MMA i teraz zawalczą na tej samej gali.

„Arab” rywalem Marcina Wrzoska

Sporo mówiło się o tym, że być może zobaczymy rewanż Wrzosek vs Parke. Ostatecznie jednak w main evencie wydarzenia „Stormin” zmierzy się z „Szulim”, natomiast wczoraj Prime Show MMA zdradziło, kto będzie rywalem „Polskiego Zombie”.

Już 9 lipca fighter zmierzy się z Gabrielem „Arabem” Al-Sulwim. Zestawienie jest mocno zaskakujące, gdyż Wrzosek ma ogromną przewagę doświadczenia oraz umiejętności i wejdzie do klatki jako wielki faworyt. Jeśli jednak zwycięży freak fighter, być może otworzy mu to drogę do zawodowych pojedynków.

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Wrzosek znów lżejszy od rywala! "Dość pie***lenia, bijemy się na śmierć i życie!"

Tak federacja Prime Show MMA za pośrednictwem social mediów zapowiedziała ich nadchodzącą walkę:

– Najmocniejszy polski freakfighter kontra były mistrz KSW! 🔥

Arab nie miał sobie równych w MMA. Czas, żeby pokazał swoją moc przeciwko profesjonalnemu zawodnikowi 🤯

Czy Marcin Wrzosek poradzi sobie z warunkami fizycznymi rywala? Czy jednak przewaga umiejętności będzie decydująca?

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.