FAME MMA

Don Kasjo znokautował Boxdela przed FAME 20! Szczera ocena jubileuszowej gali [WIDEO]

Na kanale Fansportu TV pojawił się nowy odcinek programu Tweet Talk. Głównym tematem rozmowy Michała Tuszyńskiego z ekspertami była oczywiście gala FAME 20.

Jubileuszowa gala największej federacji freak fight w Europie będzie miała miejsce już w tę sobotę, 10 lutego. Gospodarzem zmagań będzie Tauron Arena w Krakowie, a wydarzenie uświetni 8-osobowy turniej, w którego stawce są 2 miliony złotych.

Opinie na temat FAME MMA 20 były różne. Niektórych od początku zainteresowały zawody, które odbędą się jednego wieczoru, a do tego spodobał im się rewanż „Boxdela” z „Don Kasjo”. Inni z kolei dość ambiwalentnie podchodzili do tematu jubileuszowej gali.


Całe wydarzenie zobaczyć można jedynie w PPV. Cena za dostęp do FAME 20 zaczyna się od 39,99 zł. Pierwsze dwie walki będzie można zobaczyć za darmo na YouTube. Później widzowie wydarzenie obejrzeć mogą jednak jedynie w płatnej subskrypcji.

WYKUP PPV I OGLĄDAJ FAME MMA 20


Na kanale Fansportu TV pojawił się nowy odcinek programu Tweet Talk, gdzie znani z portalu X (dawniej Twitter) eksperci omówili zbliżający się event. „Mr. Nejman” oraz „Greg” szczerze ocenili, iż karta walk FAME MMA 20 z początku nie była tak interesująca. Działania „Don Kasjo” i, choć mocno kontrowersyjne, „Ferrariego” na konferencji i wcześniejszych programach zdecydowanie wzmocniły zainteresowanie wydarzeniem.

Sprawdź!  (VIDEO) Wielka awantura na konferencji FAME! "Polak" zaatakowany przez ojca "Ferrariego"!

Prawda jest taka, że miesiąc temu ta karta na „dwudziestkę”, jubileuszową, która była zapowiadana jako „wielkie boom”, wyglądała tragicznie. To było 5/10. Na normalną galę, to by było jako tako. A teraz? Już jest ok. Dobrze, że Kwieciński ma kontuzję, bo jego konflikt z Pasternakiem nie przebiłby się przez Kasjusza i „Ferrariego”. A teraz mają lepszą i ciekawszą walkę sportową. A na kolejnej gali mogą zrobić walkę z Pasternakiem i już masz konflikt – powiedział „Greg”. Nie zabrakło też mocnej oceny konfrontacji Kasjusza Życińskiego z Michałem Baronem, który to został słownie znokautowany przez „Króla”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.