PRIME SHOW MMA

Prime MMA 4 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

Już dziś w piątek 25 listopada, o godzinie 19:00, odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia przed Prime MMA 4: Królestwo. Poprzedzi ją media trening z udziałem bohaterów gali. Zobaczymy zatem na własne oczy w jakiej formie są „Don Kasjo”, czy „Popek”. Powinniśmy też poznać nazwisko rywala Adama Oknińskiego!

-> Odbierz BONUS na Prime Show MMA 4!

Dokładnie o 19:00 na oficjalnym kanale YouTube rusza oficjalna ceremonia ważenia zawodników przed Prime MMA 4 PPV! Przed nią tradycyjnie odbędzie się media trening, na którym będzie można przekonać się, czy Kasjusz „Don Kasjo” Życiński faktycznie ma czym zagrozić „Popkowi”. Dziś też, po raz ostatni przed pojedynkami, fighterzy i fighterki spojrzą sobie twarzą w twarz!

Ważenie Prime MMA 4

Karta walk Prime MMA 4 PPV łącznie miała liczyć 10 pojedynków. Niestety, nie po raz pierwszy zresztą, problemy spowodował Norman Parke. Irlandczyk zaczął wymagać, by rywal w dzień walki ważył 100 kg, co miał mieć zapisane w kontrakcie. Nic takiego nie miało miejsca, a na kilka dni przed galą „Stormin” odwołał swój występ.

Sprawdź!  "Jego najcięższą walką mogła być ta z Najmanem, ale on wymiękł i obsrał gacie" - Norman Parke o pojedynkach "Don Kasjo" w klatce Fame MMA

Na pewno na Prime MMA 4 dojdzie do kolejnego pojedynku w boksie Kasjusza Życińskiego. W iście królewskim starciu „Don Kasjo Król” zmierzy się z samozwańczym „Królem Albanii”, czyli „Popkiem”. Przed nimi do oktagonu powróci między innymi Monika „Esmeralda” Godlewska, która zmierzy się z „Zusje”.

KLIKNIJ W BANER, BY WYKUPIĆ PPV

Typy i kursy na Prime MMA 4. Obstaw w eFortunie!

Galę Prime MMA 4 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Prime MMA 4 – wyniki ważenia NA ŻYWO

Wyniki ważenia będą aktualizowane od 18:00.

  • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (99 kg) vs Paweł „Popek Monster” Mikołajuw (117,5 kg)
  • Kamila „Zusje” Smogulecka (68,8 kg) vs Monika Godlewska (76 kg)
  • Michał „Bagietka” Gorzelańczyk (72,6 kg) vs. Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak (76,1 kg)
  • Adam „Młody Łowca Skór” Okniński (99,8 kg) vs. Artur „Kornik” Sowiński (89,4 kg)
  • Damian „Stifler” Zduńczyk (88,6 kg) vs. Adam Soroko (92,4 kg)
  • Anna „IFBB” Andrzejewska (64,9 kg) vs. Ewa Piątkowska (64,5 kg)
  • Tomasz Olejnik (78,3 kg) vs. Patryk „Robalini” Śliwa (82,9 kg)
  • Konrad „Skolim” Skolimowski (69 kg) vs. (74,8 kg) Emilian „Księciunio”Bayer
  • Rafał „Sportowy Świr” Gawron (109,5kg) vs. Piotr „Peter” Kałuski (147 kg)
  • Aleksandr „Sasha” Muzheiko (81,4 kg) vs Adrian Cios (84,8 kg)
Sprawdź!  Prime zastraszało zawodników? Freak fighterka ujawnia sytuację w federacji! "Albo zgodzisz się na ugodę, albo ogłosimy upadłość"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.