PRIME SHOW MMA

Wiemy co z walką Normana Parke! Federacja Prime MMA wydała oficjalne oświadczenie!

Kibice przez ostatnie dni na social mediach zasypywali federację pytaniami o walkę Normana Parkę. W końcu Prime Show MMA wydało oficjalne oświadczenie.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych przez fanów zestawieniem sobotniej gali był pojedynek Normana Parke z Adamem Oknińskim. Mieli oni zawalczyć w formule MMA, jednak kilka dni wcześniej doszło do sporego zamieszania i „Stormin” wycofał się ze starcia.

Irlandczyk na swoich social mediach dwukrotnie potwierdził, że wycofuje się z walki i zostaje ona odwołana. Wszystko ze względu na wagę przeciwnika. Były zawodnik KSW zapewniał, że umawiał się na to, iż Adam Okniński będzie ważył maksymalnie 100 kilogramów w dniu walki, a nie dzień wcześniej podczas oficjalnego ważenia.

Rywal oraz szef federacji twierdzą natomiast, że warunki umowy były inny i limit 100 kilogramów miał zostać wypełniony podczas oficjalnego sprawdzania wagi, które odbywa się jeszcze przed ceremonią dla kibiców.

Oświadczenie w sprawie walki Normana Parke!

Wcześniej już nie raz dochodziło do sytuacji, że Irlandczyk kilka dni przed galą ogłaszał, że wycofuje się z pojedynku. Kibice więc nie byli pewni, czy wierzyć jego wpisom, czy też czekać do gali. Na social mediach federacji pojawiło się wiele zapytań, a Prime Show MMA zapowiedziało, że pojawi się oficjalne oświadczenie.

Sprawdź!  Zawodnik Prime prosi o pieniądze! Wydał wszystko na imprezy? Don Kasjo komentuje: "Tak to jest, jak ludzie sobie nie radzą z melanżami, wszystko przehulają, a potem..."

Teraz sprawa została wyjaśniona i wiemy, że niestety do pojedynku nie dojdzie, a Norman Parke rzeczywiście wycofał się z walki kilka dni przed galą.

Federacja na swoich social mediach w oficjalnym oświadczeniu przekazała:

– Federacja Prime Show MMA informuje, iż Norman Parke nie stoczy walki z Adamem Oknińskim na zbliżającej się gali PRIME 4: Królestwo. Zawodnik mimo wynegocjowanego i podpisanego kontraktu postanowił na 2 dni przed walką wymusić nowe, korzystniejsze dla siebie warunki umowy. Federacja Prime Show MM dołożyła wszelkich starań, żeby występ Normana znalazł swój finał na gali PRIME 4: Królestwo.

– Niestety próby porozumienia się z zawodnikiem nie doszły do skutku, albowiem Norman, wraz z upływem czasu, mnożył swoje żądania, czyniąc osiągnięcie konsensusu niemożliwym. Norman Parke odmówił wywiązania się z zawartej umowy, za co zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej zgodnie z zapisami kontraktowymi.

Federacja nie mogąc sobie pozwolić na uleganie niezgodnym z zapisami umownymi naciskom, a jednocześnie pragnąc zrekompensować niniejsze wydarzenia kibicom, znalazła godne zastępstwo Normana, o którym dowiecie się Państwo W czasie oficjalnego ważenia.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Mańkowski typuje walkę byłego rywala! "Szeliga mógłby go ustrzelić, gdyby nie to, że Norman ma betonowy łeb. Dosłownie"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.