High League

To będzie klęska DENISA ZAŁĘCKIEGO? Bukmacherzy skazują go na porażkę w walce z „Don Diego”!

Początkowo kursy bukmacherskie na walkę pomiędzy Denisem Załęckim, a Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem były bardzo wyrównane. Kwestią czasu było to, że ulegną one zmianie i nie wątpliwie według ekspertów od samego początku faworytem jest mistrz walk na gołe pięści „Don Diego”. Bukmacherzy jeszcze kilka dni temu za zwycięstwo Kubiszyna oferowali kurs w wysokości 1.66, natomiast na Denisa Załęckiego – 2.07. Czy tym razem jednak trochę nie przesadzili? Wszyscy ci, którzy typują zwycięstwo „Bad Boya” mogą się nieźle wzbogacić!

Po wczorajszej konferencji kursy uległy jeszcze większym zmianom. Eksperci nie mają wątpliwości, że pojedynek wygra Mateusz Kubiszyn. Teraz kurs na jego zwycięstwo wynosi zaledwie… 1.37!

Przypomnijmy, że walka odbędzie się w formule MMA, a Denis Załęcki jest cięższy od swojego rywala o około 15 kilogramów. Wielu kibiców pyta, czy Kubiszyn zdoła przetrwać nawałnicę ciosów „Bad Boya”, który będzie mógł szybko przenieść walkę do parteru. Zawodnik z Torunia zapowiada najlepszą formę w swoim życiu i to, że zdeklasuje przeciwnika.

Bukmacher Fortuna zaktualizował kurs na „Bad Boya”. Kibice w komentarzach zaznaczają, że jest on niezrozumiały, ponieważ w formule MMA, Załęcki ma sporo atutów, aby pokonać Kubiszyna. Kurs na zwycięstwo Denisa wynosi teraz uwaga… aż 2.79!

Sprawdź!  Najman mocno o Hardkorowym Koksie: "Zupełnie przypadkowo dowiedziałem się, że to jest obs**niec. Nie ma ze mną żadnych szans"

-> Odbierz bonus na HIGH League 3

Galę obstawisz tylko u legalnego bukmachera Fortuny, który jest głównym sponsorem HIGH League 3. Za samą rejestrację i otwarcie konta – tutaj – otrzymasz darmowe 20 zł oraz zakład bez ryzyka do 600 zł.

Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn – kursy bukmacherskie

Pomiędzy zawodnikami jest duży konflikt, a mistrz GROMDY przypomniał na wczorajszej konferencji, że Denis powiedział, iż poda mu rękę, jeśli zostanie publicznie przeproszony. Kubiszyn postanowił wykorzystać okazję. Fighterzy stanęli na środku sceny, a „Don Diego” powiedział:

– Jedyne, za co mogę cię przeprosić, to że udostępniłem naszą prywatną rozmowę. Ale idąc tokiem twojego rozumowania, mogłem to zrobić. Skoro ty pokazałeś swoją rozmowę z Vasylem, to znaczy, że ja też mogłem pokazać naszą.

Kubiszyn w ramach przeprosin chciał przybić piątkę z rywalem, jednak Denis mu nie podał ręki. Dodał, że nie jest jak inny zawodnicy we freak fightach, którzy tworzą sztuczne konflikty:

Sprawdź!  Niespodziewana zmiana kursów! Denis Załęcki underdogiem w walce z Arturem Szpilką!

– Ja nie jestem taki, że się będę wyzywał, później rączki podawał, jak wy wszyscy ku*wa. Cisną się, plują, wyzywają, później sobie rączki podają.

HIGH League 3 już w sobotę, 4 czerwca, początek o godzinie 20:00. Całą galę obejrzysz jedynie w systemie PPV. Dostęp do transmisji kupisz tutaj. Cena PPV już od 29,99 zł – od tej kwoty zaczyna się najtańszy z pakietów „BASIC„. W opcji „PREMIUM” mamy dodatkowe opcje, jak transmisja w jakości 1080p, dostęp do gali na 7 dni, dostęp do „Hej Roomu”.

OGLĄDAJ HIGH LEAGUE JUŻ ZA 29,99 ZŁ!

Gdzie i o której High League 2 PPV?

  • Wydarzenie: High League 3
  • Data: 4 czerwiec 2022 r
  • Godzina: 20:00
  • Lokalizacja: Gdańsk, Ergo Arena
  • Cena PPV: od 29,99 zł
  • Transmisja: PPV

Po wyborze pakietu przechodzimy do opcji płatności. Pamiętajcie, żeby nie czekać na ostatni moment i swój dostęp do gali wykupić już wcześniej. Aby to zrobić musicie być jeszcze zarejestrowani. Rejestracja zajmuje 30 sekund.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.