High League

Szeliga komentuje porażkę Denisa! „Wychodzisz do walki bokserskiej, to nie kopiesz. Dawid jest kilka poziomów nad synem”

Piotr Szeliga zabrał głos po gali High League 6, podczas której Denis Załęcki zmierzył się z Pawłem Tyburskim i niestety rozczarował wielu kibiców.

„Bad Boy” po raz kolejny wyszedł do klatki z kontuzją, tak samo, jak w starciu z Arturem Szpilką. Z byłym pięściarzem przegrał przez uraz w 40 sekund. Tym razem pojedynek trwał nieco dłużej. Problemem są nie tylko problemy zdrowotne, ale również złamanie zasad. Załęcki sam chciał bić się w boksie, po czym zaczął kopać i wyprowadzać kolana.

Szeliga po walce Denisa

Po frontalnym kopnięciu sędzia zdyskwalifikował Załęckiego w pierwszej odsłonie. Nawet gdyby pozwolił mu walczyć dalej po złamaniu zasad, pojedynek i zostałby przerwany, gdyż „Bad Boy” miał poważne problemy z nogą i wylądował na deskach.

W ostatniej rozmowie z Mateuszem Kaniowskim o komentarz zapytany został Piotr Szeliga, który jest mocno skonfliktowany z Załęckim. Przyznał, że jego ojciec, który zmierzył się z Mateuszem Kubiszynem jest znacznie lepszy od Denisa

– Moim zdaniem Dawid jest dużo, dużo, dużo lepszy od Denisa. Jeżeli chodzi o doświadczenie, wytrenowanie to jest kilka poziomów nad synem.

Natomiast jeśli chodzi o pojedynek z Tyburskim, dodał:

Sprawdź!  Denis Załęcki zawalczy 2 na 1? "Najpierw chcę ośmieszyć Alana przy całej Polsce, później..."

– No co mogę powiedzieć. Paweł był lepszy. Ja byłem w szoku. Walka bokserska i nie wiem, czy to były nawyki, ale no kurwa, jeżeli wychodzisz do walki bokserskiej, to walczysz boksersko, a nie kopiesz czy tam zadajesz kolana. No kurwa zdziwieni byliśmy wszyscy tym. W walce też różne rzeczy się dzieją, ale no nie powinno tak być.

Na koniec oświadczył, że jak otwarty na walkę z Załęckim, jednak takiego starcia nie zobaczymy w najbliższym czasie. Denis musi przejść operację, wrócić do zdrowia i dopiero wtedy może myśleć o kolejnych pojedynkach.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.