KSW

Alberto o sparingach z Arturem Szpilką: „Takiego high kicka mi wypie**olił na szczenę. On potrafi kopać”

Artur Szpilka zaskoczy w swojej debiutanckiej walce w formule MMA? Raper Alberto zdradził, że pięściarz dobrze radzi sobie także z kopnięciami.

Już 18 czerwca „Szpila” po raz pierwszy stoczy pojedynek w klatce. Na gali KSW 71 zaliczy swój debiut, o którym mówi się od dawna. Pięściarz zmierzy się z Siergiejem Radczenko, z którym po raz pierwszy zawalczył w boksie ponad 2 lata temu.

Alberto o sparingach ze Szpilką

Do swojego debiutu w klubie WCA poza Szpilką przygotowuje się także raper Alberto, który już w tę sobotę spróbuje swoich sił na gali High League. Podczas ostatnich Rundek zdradził, że w trakcie jednego ze sparingów „Szpila” trafił go bardzo mocnym kopnięciem na głowę.

– Wracając do Artura Szpilka, na sparingu takiego high kicka mi wypier*olił ku*a na szczenę. Tak, on potrafi kopać. Tu chodzi o to, że naprawdę ma ciężką nogę, ale ja też nie mam ze szkła twarzy.

O całą sytuację Szpilka został zapytany w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim. Pięściarz nie chciał jednak zdradzić żadnych szczegółów i jedynie powiedział:

Sprawdź!  Rajewski vs Varela na XTB KSW 89! Świetna walka kickbokserów na gali w Gliwicach

Tak jak mówię, zostawiam to dla siebie. Zostawmy to w kuluarach, po walce będzie można więcej powiedzieć. To nie, że dobrze kopać, przypadkowo.

Kursy bukmacherskie na walkę Artura Szpilki z Siergiejem Radczenko

Według bukmacherów na ten moment w głośnym zestawieniu nie ma żadnego faworyta. Starcie został dopiero potwierdzone oraz nie wiadomo, czego możemy spodziewać się po debiutującym Arturze Szpilce.

Kursy zapewne podobnie jak w przypadku wielu innych zestawień bardzo szybko ulegną zmianie i niedługo poznamy nazwisko zawodnika, który do klatki wejdzie jako faworyt.

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STS. Bukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.