The War

The War 5. Znamy wyniki losowania! Wiemy, kto zawalczy w turnieju o 50 tysięcy złotych

Znamy wyniki losowania par turniejowych przed galą The War 5! Już dzisiaj odbędą się emocjonujące pojedynki, których nagrodą główną jest 50 tysięcy złotych.

Organizacja Denisa Załęckiego powraca z kolejną edycją. Tym razem na Małej Arenie w Gliwicach czekają na nas starcia turniejowe oraz to, co zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie, czyli walka grupowa 3vs3, w której Młode Gliwice zmierzą się z Jamnikami.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

Wyniki losowania par turniejowych The War 5

W turnieju tradycyjnie weźmie udział ośmiu fighterów. Po raz kolejny swoich sił spróbuje Szymon „Sołi” Sołtys. Niepozorny zawodnik, który już raz zaskoczył wszystkich, pokazał wielki charakter i awansował do finału. Niestety był tak porozbijany, że nie mógł podjąć walki.

Zobaczymy także wiele nowych twarzy. Do akcji wkracza Dominik Owsiany, który ma już na swoim koncie jeden wygrany turniej. Zwyciężył czwartą edycję WOTORE, gdzie rozprawił się z trzema rywalami już w pierwszej rundzie. Na ostatnią chwilę na zastępstwo wskoczył także Paweł Lisiecki, który zawalczy zamiast „Wąsa”.

Sprawdź!  Patryk Chacia z ekipy "Młodej Elany" przed walkami 3vs3. "Już nie biję się na ulicy, stawiam na sport" (VIDEO)

Poniżej znajdziesz zestawienia turniejowe oraz wyniki ważenia zawodników The War 5:

  • Miłosz Wodecki (111 kg) vs Mikołaj Homa (108,8 kg)
  • Łukasz Szmajda (113 kg) vs Szymon Sołtys (95 kg)
  • Dariusz Kiełczewski (91 kg) vs Michał Kuźniak (101 kg)
  • Paweł Lisiecki (123 kg) – Rywala poznamy w dniu gali ze względu na zmiany na karcie walk

The War 5 obejrzeć możecie wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 29,90 zł, ale dostępny też jest pakiet z nagraniem gali za 34,90 zł.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.