The War

Denis uderza w Szpilkę! „Wyjaśnimy to na solówce. Każdy wie, że bym z nim wygrał, gdyby nie noga”

Denis Załęcki przy okazji wczorajszego ważenia udzielił wywiadów, w których ponownie uderzył w byłego przeciwnika Artura Szpilkę.

Za nami oficjalna ceremonia przed The War 5. Powraca gala organizowana przez „Bad Boya”, a wraz z nią legalne ustawki, czyli walka ekip 3vs3, w której Młode Gliwice zmierzą się z Jamnikami. Ponadto czeka na nas emocjonujący turniej, w którym udział weźmie 8 zawodników.

The War 5 obejrzeć możecie wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 29,90 zł, ale dostępny też jest pakiet z nagraniem gali za 34,90 zł.

-> Kliknij w baner i oglądaj The War 5 na żywo! <-

Załęcki mocno o Szpilce

W rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco Załęcki został zapytany nie tylko o dzisiejszą galę, ale również konflikt z Arturem Szpilką. Przyznał, że wyjaśni wszystko poza kamerami i dodatkowo oświadczył, że gdyby nie kontuzja to pokonałby zarówno „Szpilę”, jak i ostatniego rywala Pawła Tyburskiego:

– Ja go tak pie***lnę w łeb, jak się spotkamy. Wyjaśnimy to sobie na solówce. Nie będziemy się bić na kamerach. Wyjaśnimy to sobie sam na sam, jak tylko wyzdrowieję. (…) Każdy wie, że ze Szpilką bym wygrał i z Tyburskim tak samo. Ja bym Szpilkę znokautował, gdyby nie noga.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.