GROMDAThe War

(VIDEO) Denis Załęcki o relacji z GROMDĄ: „Są bardzo źli. Nie wiem, z czym mają problem”

Denis „Bad Boy” Załęcki w ostatnim wywiadzie zdradził, w jakich jest relacjach z włodarzami organizacji GROMDA, dla której stoczył kilka pojedynków.

Załęcki zawodową przygodę z walkami na gołe pięści rozpoczął od Wotore. Następnie zadebiutował w GROMDZIE, organizacji Mariusza Grabowskiego i Mateusza Borka. Na drugiej edycji wygrał w extrafightcie z Danielem Soczyńskim. Podczas GROMDA 3 wziął udział w turnieju i w ćwierćfinale pokonał Kacpra Olszewskiego.

Z powodu kontuzji przeciwnika „Bad Boy” awansował od razu do finału, gdzie zmierzył się z Vasylem Halychem. Sam walczył jednak ze złamaną ręką i poniósł porażkę w drugiej rundzie. Dla Załęckiego był to ostatni występ w GROMDZIE.

Denis zdecydował się na stworzenie własnej organizacji The War i ma już za sobą trzy gale. Poza zestawieniami 1vs1 mogliśmy oglądać również turnieje 3vs3 czy pojedynki 5vs5. Po raz pierwszy w Polsce doszło także do starć na gołe pięści, w których walczyły kobiety.

Załęcki już wcześniej wypowiadał się na temat GROMDY i twierdził m.in., że organizacja nie dba wystarczająco o swoich zawodników. Również Mariusz Grabowski kilkukrotnie odpowiadał na jego słowa.

Sprawdź!  GROMDA zapowiada piątkową galę! "Historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał" [WIDEO]

W ostatniej rozmowie dla Fansportu Denis Załęcki został zapytany o relacje z włodarzami GROMDY. Przyznał, że są oni mocno niezadowoleni, jednak zaznaczył, że obie organizacje oferują inne pojedynki. Na pierwszej z nich zawodnicy walczą w ringu wyłącznie na zasadach bokserskich. Natomiast w The War biją się w klatce w formule K-1 czy wcześniej MMA.

– Są bardzo źli, bardzo duży ból dupy mają. Wiadomo, jestem konkurencją, ale u mnie jest K-1, było MMA, u nich stricte boks. Także nie wiem, z czym mają problem. Po prostu mają ból dupy, że już tak głośno jest o tej gali, szczególnie po trójce.

Pomimo tych słów Załęcki nie wyklucza walki na GROMDZIE! Cała rozmowa poniżej:

Źródło: YouTube

Sprawdź!  GROMDA 14. Buła wygrywa krwawą walkę z Koalą! Awansuje do finału turnieju!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.