The War

The War 2 gdzie oglądać? Transmisja, cena PPV

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala The War 2, czyli emocjonujące turnieje 1vs1, starcia trzyosobowych ekip oraz brutalne superfighty.

The War powraca z kolejną świetnie zapowiadającą się galą. Tym razem organizacja zmieniła zasady, żeby pojedynki były jeszcze bardziej widowiskowego. W turnieju 1vs1 zlikwidowano parter. Zawodnicy będą walczyć na zasadach K-1 + uderzenia głową + łokcie. Natomiast turniej 3vs3 odbędzie się w formule boks + łokcie + ground & pound.

KTO ZAWALCZY NA THE WAR 2?

W turnieju 1vs1, którego stawką jest 50 tysięcy złotych, weźmie udział 8 zawodników: Aras, Komandos, Furiat, Młody Gleba, Sołi, Mario, Zając, Kornik. Natomiast w walkach trzyosobowych główna nagroda to 150 tysięcy. O tę kwotę zmierzą się Warriors, Gladiatorzy i Demony. Ostatnią z drużyn poznamy wkrótce.

14 sierpnia odbędą się także dwa superfighty. Pierwszy z nich to zestawienie Grom vs Trevis. Druga walka dodatkowa to historyczne starcie Devils vs Bad Grils, czyli trzyosobowych ekip kobiet.

THE WAR 2 CENA PPV

Galę The War 2 można wykupić w pakiecie Basic oraz w pakiecie Premium. Pierwszy z nich zapewnia dostęp do transmisji THE WAR 2 w jakości HQ oraz zapisu wideo z gali na 24 godziny, a jego cena zaczyna się od 30,26 złotych.

Sprawdź!  (VIDEO) Potężne ciosy „TREVISA” na The War 2! Zdemolował „KOMANDOSA” w 30 sekund!

Droższy pakiet Premium oferuje dostęp do transmisji THE WAR 2 w jakości HD oraz zapisu wideo z gali na 10 dni i kosztuje 35,31 złotych.

KIEDY I GDZIE OGLĄDAĆ?

Gala THE WAR 2 odbędzie się już w najbliższą sobotę 14 sierpnia o godzinie 20:00.

Dostęp do wydarzenia można uzyskać jedynie po nabyciu płatnej subskrypcji PPV, którą wykupisz -> TUTAJ

WYKUP PPV

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *