High League

Szpilka szczerze o Załęckim: „Przypomina mnie, jak byłem młody. Ja też taki byłem”

Już we wrześniu dojdzie do emocjonującego pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim i Arturem Szpilką. Zawodnicy zmierzą się na gali High League 4.

Dla obu fighterów będzie to drugi pojedynek w karierze. W debiucie na KSW 71 „Szpila” przed czasem pokonał Siergieja Radczenkę, natomiast „Bad Boy” na ostatniej gali High League przegrał po jednogłośnej decyzji z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem.

Artur Szpilka o Denisie Załęckim

Co ciekawe, początkowo obaj zawodnicy nie chcieli tej walki. Już wcześniej kilkukrotnie wspominali o tym, że znają się i mają dobry kontakt. Przed walką raczej nie dojdzie do żadnych dymów, jednak Szpilka zapowiedział, że mimo znajomości, w klatce nie będzie miejsca na sentymenty.

W ostatnim wywiadzie dla Michała Cichego odniósł się również do swojego przeciwnika. Szpilka przyznał, że Denis przypomina mu siebie samego z czasów młodości:

– Fajnie zrobił, że poszedł w sport, mega fajnie. Trochę przypomina mnie. Jak byłem młody, to też gadałem wszystkie rzeczy, głupoty, bo tak mi się wydawało w danym momencie, aż się nie sparzyłem.

– Ale on jest taki zero-jedynkowy, ja też taki byłem. Jak słucham jego wywiadów, nawet mój przyjaciel mi wysłał i mówi: „On jest taki jak ty, jak byłeś młody”. To gdzieś w jakimś sensie mu pozwoliło być jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób z tych grup kibicowskich.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Alan odpowiada Załęckiemu! Wydał oświadczenie: "Jeśli tak cię to boli dla mnie to nie problem przelać kolejne 5 tysięcy"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.