KSW

KSW 72 – gdzie oglądać na żywo? Kiedy i o której gala? Karta walk KSW 72. Typy i kursy bukmacherskie na KSW 72

Już w tę sobotę 23 lipca 2022 roku w Kielcach odbędzie się gala KSW 72. Main eventem będzie mocne starcie czołowych zawodników wagi półśredniej: drugi w rankingu Tomasz Romanowski podejmie piątego w zestawieniu Andrzeja Grzebyka. Kto jeszcze pojawi się w klatce? Karta walk KSW 72. Transmisja na żywo, stream online. Gdzie oglądać KSW 72?

-> KSW 72 obstawisz w Fortunie!

KSW 72. Gdzie oglądać transmisję? Zapowiedź KSW 72

To w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia odbędzie się kolejna gala największej polskiej federacji MMA. KSW 72 ponownie skupi uwagę polskich fanów sztuk walk, a w oktagonie zobaczymy pojedynki zarówno na szczycie wagi półśredniej, jak i młodych gniewnych z dywizji piórkowej: Patryk Kaczmarczyk, który wrócił na zwycięską ścieżkę kończąc Michała Domina spotka się z Dawidem Śmiełowskim. Popularny „Królik” z kolei ani razu w zawodowej karierze nie dotarł do decyzji sędziowskiej.

Na KSW 72 nie mogło też zabraknąć międzynarodowych gwiazd. Pojawią się między innymi Emil Meek, znany z walk w UFC, czy powróci Oumar Sy. Niepokonany przez całą karierę Francuz zadebiutował już w ubiegłym roku kończąc w 1. rundzie Adama Tomasika. Tym razem zmierzy się z bardziej doświadczonym Hasanem Mezhievem, który także ma 0 w kolumnie porażek. Będzie to jego pierwszy pojedynek w federacji KSW.

Sprawdź!  Doniesienia: Mariusz Pudzianowski powraca na KSW 61. Jego rywalem będzie... Łukasz "Juras" Jurkowski!

KSW 72 – Kiedy, gdzie i o której?

Najważniejszą walką KSW 72 będzie konfrontacja Tomasz Romanowski – Andrzej Grzebyk. Zwycięzca programu Tylko Jeden jest obecnie drugi w rankingu wagi półśredniej federacji. Po porażce z Patrykiem Kinclem popularny „Tommy” w niecałe dwie minuty znokautował Aleksandara Rakasa, a jeszcze w marcu tego roku kompletnie zdominował Michała Pietrzaka. W sobotę 23 lipca wystąpi w swoim pierwszym main evencie pod banderą największej polskiej federacji MMA.

Andrzej Grzebyk pokazał się już ze znakomitej strony w KSW. W debiucie rozbił Tomasza Jakubca, co było też jego dziewiątą wygraną z rzędu. Z porażki z Mariusem Zaromskisem wszyscy zapamiętali wielką wytrwałość Polaka, który niemalże całą rundę przewalczył ze złamaną nogą. Udany rewanż zaliczył 8 miesięcy później nokautując Litwina. W lutym tego roku Grzebyk przegrał natomiast z Adrianem Bartosińskim, który miał być rywalem Romanowskiego na KSW 72. Mimo tego, to właśnie były podwójny mistrz FEN jest faworytem w starciu z „Tommym”.

Szczegółowe informacje o KSW 72

 • Data: sobota, 23 lipca 2022 roku
 • Lokalizacja: Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach
 • Liczba walk: 9
 • Transmisja: wyłącznie w aplikacji Viaplay
Sprawdź!  Pudzianowski może walczyć z "Górą" w każdej formule: "Jeżeli będzie boks, nie ma problemu. Będzie chciał kickboxing? Na każdą formułę się zgodzę"

-> Odbierz BONUS na galę KSW 72!

Typy i zakłady bukmacherskie na KSW 72

Wszystkie walki KSW 72 i wydarzenia z nimi związane, jak zakończenie przed czasem, obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 72, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Największymi faworytami tej gali są Oumar Sy, na którego kurs wynosi 1.37 oraz Michał Pietrzak, którego kurs na wygraną to 1.38. Eksperci Fortuny sugerują też, że Andrzej Grzebyk oraz Patryk Kaczmarczyk powinni poradzić sobie w swoich pojedynkach. Kurs zarówno na jednego, jak i drugiego fightera wynosi 1.52.

Karta walk KSW 72: Romanowski vs. Grzebyk

Walka wieczoru:

 • 77,1 kg/170 lb: Tomasz Romanowski (15-8-0) vs. Andrzej Grzebyk (18-5-0)
Sprawdź!  Artur Szpilka vs Sergiej Radczenko - Gdzie oglądać? Transmisja KSW 71. Jak i gdzie obejrzeć KSW 71 na żywo?

Co-main event:

 • 65,8 kg/145 lb: Patryk Kaczmarczyk (8-1-0) vs. Dawid Śmiełowski (9-0-0)

Karta główna:

 • 77,1 kg/170 lb: Michał Pietrzak (10-5-1) vs. Brian Hooi (17-8-0)
 • 56,7 kg/125 lb: Sara Luzar-Smajić (4-1) vs Emilia Czerwińska (1-0)
 • 77,1 kg/170 lb: Kacper Koziorzębski (8-4-0) vs. Emil Weber Meek (9-6-0)
 • 93 kg/205 lb: Oumar Sy (6-0) vs Hasan Mezhiev (12-0)
 • 61,2 kg/135 lb: Patryk Surdyn (6-2) vs Gustavo Oliveira (8-1)
 • 70,3 kg/155 lb: Hubert Szymajda (9-5) vs. Yann Liasse (6-1)
 • 77,1  kg/170 lb: Robert Maciejowski (5-4-1) vs Arkadiusz Kaszuba (3-1)

-> Obstaw KSW 72 bez ryzyka do 600 zł!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.