KSW

Super PROMO na walkę wieczoru XTB KSW 93! Kurs 200.00 na wygraną Parnasse’a

Już jutro do klatki KSW powróci podwójny mistrz organizacji, Salahdine Parnasse. Francuz wystąpi przed własną publicznością, której na pewno będzie chciał zaimponować swoim występem. Za jego wygraną możecie zgarnąć kapitalny bonus w postaci darmowych 200 PLN! Sprawdźcie szczegóły poniżej.

Francuski dominator stoczył 12 walk w polskiej organizacji i zaliczył jedynie dwie porażki. Salahdine Parnasse uległ wyłącznie Danielowi Torresowi po dość przypadkowym nokaucie oraz w grudniu Adrianowi Bartosińskiemu. Tym samym nie udało mu się zapisać w historii jako pierwszy potrójny mistrz świata.

Parnasse jest jednak przepotężnym faworytem w walce wieczoru XTB KSW 93. Jego rywalem będzie Valeriu Mircea, który zaliczy szybki powrót do klatki. Do tego „Samotny Wilk” wchodzi do paszczy lwa. Gala odbywa się bowiem w Paryżu i cała Adidas Arena będzie wspierała swojego rodaka. Jego zwycięstwo możecie obstawić o atrakcyjnym kursie 200.00!

Bonusowy kurs 200 PLN za wygraną Parnasse’a!

Wyjątkowa oferta jest dostępna wyłącznie dla nowych graczy bukmachera Fortuna. Jak otrzymać bonus 200 zł od Fortuny? Poniżej proste zasady promocji:

  1. Załóż konto w Fortunie – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie musisz użyć tego linku promocyjnego i zaznaczyć przynajmniej jedną zgodę marketingową.
  2. Wpłać pierwszy depozyt za min. 30 zł.
  3. Postaw 2 zł na wygraną Salahdine 'a Parnasse’aUWAGA: na kuponie musi znajdować się tylko jedno zdarzenie.
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz 200 zł!
  5. Bonusu nie musisz obracać. Pieniądze trafią na konto gracza i będzie mógł je od razu wypłacić!
Sprawdź!  Jewtuszko kończy karierę na XTB KSW 92! Znamy nazwisko rywala "Irokeza"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon SOLO po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie). Promocja obowiązuje w dniach 05-06.04.2024 r. do momentu rozpoczęcia walki wieczoru. Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

Regulamin akcji znajdziecie – TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.