Boks

Joshua szczerze o trash talku Fury’ego: „Wykorzystam to jako…”

Anthony Joshua spodziewa się, że prędzej, czy później skrzyżuje rękawice z Tysonem Furym. Wówczas zapłaci mu za wszystkie słowa, jakie rzucił w jego kierunku.

Panowie mieli się spotkać już jakiś czas temu. „Król Cyganów” zaproponował walkę „AJ-owi”, ale przedłużane negocjacje nazbyt zniecierpliwiły Tysona Fury’ego. Ostatecznie Joshua nie podpisał umowy, a szansa na „Walkę o Brytanię” przepadała… przynajmniej tymczasowo.

„AJ” przed kilkoma tygodniami brutalnie znokautował Francisa Ngannou. Tyson Fury z kolei zmierzy się z Ołeksandrem Usykiem. To starcie wyłoni niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej.


Pojedynek ten obstawisz u bukmachera Fortuna, a na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i pierwszy depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy i obstaw walkę Fury vs. Usyk

TYPKURSYBUKMACHER
Tyson Fury wygra walkę2.00Fortuna
Ołeksandr Usyk wygra walkę1.88Fortuna

Tyson Fury wciąż dogryza Joshule, gdy tylko ma taką możliwość. Anthony w rozmowie z Jonathanem Rossem przyznał, że słucha wypowiedzi „Króla Cyganów” i zapamiętuje je, by w przyszłości wykorzystać:

Sprawdź!  Underground Boxing Night powraca z trzecią galą! Fenomenalna nagroda dla zwycięzcy turnieju

To jeden z moich rywali. To ktoś, z kim chciałbym pewnego dnia się zmierzyć. Tak więc cokolwiek mówi na mój temat, składuję to z tyłu głowy. Gdy dojdzie do naszej walki wykorzystam to jako paliwo, które mnie napędzi.

Prowadzący zapytał też Anthony’egp Joshuę, czy trash talk może na niego wpłynąć? Brytyjczyk wprost przyznał:

Na sto procent. Odbierasz to osobiście i musisz to przetrawić. A potem karzesz wrogów za wszystko, co powiedzieli na twój temat.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.