FAME MMA

Bandura przekona się o sile ciosu Adamka? Góral wspomina reakcję Mameda na uderzenia

Tomasz Adamek kolejną walkę stoczy przeciwko freak fighterowi „Bandurze” co nie oznacza, iż zamierza odpuszczać w przygotowaniach.

Legenda polskiego boksu już w maju zadebiutuje w Fame MMA, gdzie zmierzy się z Patrykiem „Bandurą” Bandurskim. Jak zdradził członek teamu Bungee, walka miała odbyć się w małych rękawicach, jednak Tomasz Adamek po starciu z Mamedem Khalidovem miał postawić veto:

 Nie wiem co się wydarzyło. Po walce Tomasza z Mamedem myślę, że predyspozycja Tomasza pozostawiła wiele, wiele do życzenia i ta formuła została zmieniona. Usłyszałem, że albo bijemy się w dużych albo nie bijemy się wcale. Gdzie miałem to dogadane, nie miałem tego podpisanego, ale słownie było to dogadane. Rafał Pasternak może to potwierdzić – powiedział „Bandura” w rozmowie z MMA – Bądź na bieżąco.

O ostatniej walce Tomasza Adamka i tej zbliżającej się na FAME 21 na kanale FANSORTU TV wypowiedział się Krzysztof Głowacki. Rozmowę z nim znajdziecie poniżej:

Adamek zapewnia, że traktuje Bandurę poważnie

Tomasz Adamek udzielił z kolei wywiadu kanałowi To Jest Boks, gdzie zapewnił, iż nie ma zamiaru odpuszczać Bandurskiemu. „Góral” zapewnił, że streamer przekona się o sile jego ciosów, co odczuł już Mamed Khalidov:

Sprawdź!  Norman Parke skomentował walkę Tańculi z Jackiem Murańskim! "Pomyślcie tylko..."

– Gdybym nie traktował „Bandury” poważnie, to w Polsce pojawiłbym się tydzień przed walką. To nadal są rękawice, to jest boks, można się skaleczyć. Ja każdego rywala szanuję, każdy z nich ma inne umiejętności, ale będę trenować jak do poważnej walki. Bandura zobaczy, jak wygląda szybki lewy Adamka. Mamed po każdym ciosie się krzywił. Może nie jestem bokserem, który często nokautuje, ale potrafię czysto i celnie uderzyć.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.