KSW

Szef KSW o rewanżu Soldić vs Khalidov! „Rozmawiałem z Roberto i jego menadżerem…”

Martin Lewandowski w ostatnim wywiadzie zabrał głos w sprawie kolejnego starcia Roberto Soldicia, któremu w ostatnim czasie wielu zawodników rzuca wyzwania.

Chorwat w ostatnim starciu na gali KSW 65 zmierzył się z legendą polskiego MMA Mamedem Khalidovem. Już w drugiej odsłonie znokautował swojego przeciwnika i odebrał mu pas kategorii średniej, jednocześnie stając się podwójnym mistrzem organizacji.

Soldić ma status gwiazdy i jest niepokonany od 7 pojedynków. Wielu zawodników chciałby się z nim zmierzyć, w tym m.in. Andrzej Grzebyk, Szymon Kołecki, czy nowy mistrz kategorii półciężkiej Ibragim Chuzhigaev.

Ostatni z zawodników po gali KSW 66 ogłosił, że chce pomścić Mameda, który przegrał przez ciężkie KO. Soldić odpowiedział na wyzwanie Rosjanina i oświadczył, że jest zainteresowany takim zestawieniem. Wszystko jednak zależy od szefów KSW.

Roberto Soldić ogłosił, że chciałby spróbować swoich sił w starciu o trzeci pas, natomiast Chuzhigaev to zawodnik kategorii średniej i właśnie w tej dywizji chciałby walczyć z Chorwatem. Martin Lewandowski przyznał jednak, że w tej kwestii Rosjanin ma niewiele do powiedzenia.

W rozmowie z portalem Sportowe Fakty szef KSW przyznał, że w grę poza starciem Soldicia z Chuzhigaevem wchodzi jeszcze rewanż z Mamedem Khalidovem. Były mistrz miał go zagwarantowanego jeszcze przed grudniowym pojedynkiem.

Sprawdź!  [WIDEO] Andrzej Grzebyk wygrywa przez potężny nokaut w 1. rundzie na KSW 62

– Rozmawiałem też z Roberto, rozmawiałem z jego menadżerem Ivanem. Są otwarci na każdą propozycję, łącznie z rewanżem dla Mameda, który był gwarantowany, łącznie z tą walkę. Natomiast chciałbym, żeby jednak zawodnicy i państwo traktowali to tak, że na koniec dnia to my decydujemy.

Źródło: YouTube – Sportowe Fakty

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.